انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نرم افزار Cheat Engine - چت اینجاین، نرم افزار هک انواع بازی + آموزش
نویسنده پیام
کابر دائم
**
کاربر جدید

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 7

تشکرها: 108
تشکر دریافتی: 49

مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیممدال نویسنده برتر

با توجه به درخواست کاربران عزیز، نرم افزار هک مموری چت اینجاین که به قول معروف باهاش میشه انواع تریلر بازی ها رو ساخت و از این کارا رو کرد رو برای دانلود قرار میدم.

برای دانلود نرم افزار کلیک کنید.

راهنمای نصب نرم افزار چت انجاین هک انواع بازی به راحتترین شکل ممکن، بخونید که حیفه !

برای نصب نرم افزار Cheat Engine یا به عبارتی موتور چت، ابتدا فایلو دانلود و نصب می کنیم. (قبل از هرچیز بدونید که این نرم افزار لاینسس واقعی و معتبری چیزی نداره. یعنی سازنده گانش از این چرتو پرتای دروپیت هستن. که لیاقت زندگی کردن هم ندارن.اما خب کاری نداریم.).

سپس نرم افزار را اجرا میکنیم و بعدش مثلا می خوایم بازی اویل 2 رو تیرشو بی نهایت کنیم، از قسمت ذره بین یا Open باید بازی رو انتخاب کنیم، اما قبلش بازی رو اجرا می کنیم و سپس Minimize میکنیم و بعدش این حرکتو انجام میدیم !
بعد از اینکه بازی رو انتخاب کردیم توی نرم افزار، یه قسمت فیلد هست که میشه اونجا عدد بزنیم. حالا اینجا رو گوش کنید.

مثلا من اسلحه ام 12 تا دونه تیر داره، حالا باید این عدد 12 رو بزنم داخل این فیلد. پس میشه به این شکل :

[عکس: 1.png]

بعدش هم که عددو زدیم، یه اینتر میزنیم تا نرم افزار شروع کنه به جستجو، زیر 5 ثانیه تموم میشه جستجوش و سپس توی ستون سمت چپ یه سری کد میاد که فعلا با اونا کاری نداریم.
 برمیگردیم به بازی. حالا باید یه تیر بزنیم،
پس یه تیر میزنیم یا 2 تا تیر میزنیم که مثلا عدد 12 میشه 10. پیشنهاد میشه 2 تا تیر بزنید که عدد بشه 10. یا همون یه تیر بزنید که عدد 12 بشه 11. ولی نه 2 تا بزنیم که بهتر باشه، آره پس 2 تا تیر میزنیم که بشه 10.
خب جالا Minimize میکنیم بازی رو و برمیگردیم به این برنامه چت انجاین و اون عدد 12 رو میکنیم 10 (توجه کنید که اگر 2 تا تیر بزنیم، پس تیرمون 10 تا میمونه دیگه، اون عدد رو باید اینجا بزنیم.) و بعدش دو تا دکمه هست بالاش که باید روی Next Scan کلیک کنید تا یه جستجوی کوچیک دیگه انجام بشه و اون لیست سمت چپ آپدیت بشه، خب حالا برمیگردیم مجدد به بازی، این مرتبه 3 تا تیر میزنیم، پس یعنی تیرمون میمونه 7 تا ، حالا این عدد 7 رو مثله قبل برمیگردیم به اون نرم افزار وارد میکنیم و اسکن میزنیم. خب حالا توجه کنید جای مهم این نرم افزار اینه که شما باید توی بخش ستون سمت چپ نهایتش 3 تا دونه کد ببینید، مثلا 3 تا دونه کد میبینیم که همش زده 7. پس یعنی یه کدوم از اینا یعنی تیر ما توی بازی ! یعنی اگه تعداد این کد ها هرچی کمتر باشه شانس ما بیشتره برای رسیدن به هدفمون. بنابراین حالا فرض میکنیم اینقدری ما این عمل ناشایست رو انجام دادیم که فقط یه کد برامون نشون میده یعنی ما خیلی خوبیم Smile پس الان کافیه روی این کد کلیک کنید تا بره اضافه بشه توی بخش پائین نرم افزرار، بعد هم اینکه وقتی میاد اون پائین روش کلیک میتونید کنید و اون عدد 7 رو بزارید مثلا 99. بعد هم یه تیک active اش رو میزنیم که اون کد فعال بشه ، برمیگردیم به بازی و مورد بوده از شدت تعجب سکته درجا زده طرف ! برای اینکه 99 تا تیر داریم Smile
مثال ما فقط برای تیر بود، مثلا شما می تونید برای جان هم این کارو کنید یا تمام چیزهای بازی نه فقط واسه چیت کردن واسه همه چیز، چون اینا ویرایش هکس مموری هست و این اعداد خودش قانون هایی رو برای هر چیز کوچیکی توی بازی اجرا می کنه.

وسلام نامه تمام

یه قسمتم داره برای بارگزاری کدهای آماده که بعضی ها یه سری کد گذاشتن اینور اونور میشه دانلودش کرد و از این قسمت لودش کرد که دیگه نیازی به انجام این عمل تکراری نباشه، ولی من خودم ترجیع میدم خودم همش این چیزا رو کشف کنم چون چیزای بیشتری هم کشف میکنم که خود سازنده بازی  هم کشفش نکرده !، در آخر جالب اینجاست میتونید از طریق یه قسمت همین نرم افزار راخت ترینر بسازید و بفرستید ما هم خیرشو ببریم ! جای دوری نمیره بخدا، از هر دست بدی 5 تا انگشتتم میبینی ازت میگیرن !!

فرزاد  - 68 - تهران  - کپی با ذکر نام من مجاز است، در غیر اینصورت معرفی میشه صاف سایتش اینجا.
26-01-2019, 04:10 AM
پاسخ