انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روح در اویل 7 {بحث و نظریه}
نویسنده پیام
کاربر مفید
کاربر مفید

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 5

تشکرها: 5
تشکر دریافتی: 26

مدال های دریافتی
مدال نویسنده برتر

[عکس: 1552693027.jpg]
سلام در این پست قصد داریم شمارا با روحی را که در رزیدنت اویل 7 وجود دارد آشنا کنیم و بفهمیم آن چه کسی است ؟?

اول از همه بگم این روح فقط توی نسخه Resident evil 7 teaser beginning hour یا همون نسخه دمو وجود داره !

این جوابی که میگیم جواب قطعی نیست و نمیتونیم بگیم دقیقا اون روح کیه ⁉️

اول از همه بگم اصلا Mia نیست چونکه لباس Mia با این فرق داره مگر اینکه سریع لباس عوض کرده باشه ❌❗️

خب ما اینجا دوتا نظریه داریم ✅

یا طرف روحه یا روح نیست !

ولی به احتمال خیلی زیاد روحه چونکه خیلی سریع میاد و میره و یک سری کارایی میتونه انجام بده که یک مُلدِد یا زامبی عادی نمیتونه انجامش بده !

میتونه از روی سقف آویزون بشه و نگات کنه و اینجور چیزا 

ولی اگه روح باشه قطعاً یکی از روح قربانی های خانواده Baker هست و در نسخه دمو 5 تا از آدمایی که توسط خانواده Baker گرفته شدن نوشته که اسم دوتاشون زنه میتونه روح یکی ازون دونفر باشه این 

یکی از احتمالات دیگه اینه که روح نیست و خوده Eveline هست چونکه Eveline توی بازی اصلی خیلی سریع بخاطر ویروس رشد کرده که تو خوده بازی یک پیر زن سوار ویلچر هست !
با توجه به اینکه دمو قبل از بازی اصلی اتفاق میوفته احتمال اینکه این دختر Eveline باشه زیاده !

امید وارم خوشتون اموده باشه اویل بازای گل
15-03-2019, 08:02 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: CHRIS-7 , saman_aryan2012
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 3

تشکرها: 84
تشکر دریافتی: 13

مدال های دریافتی

اره من با توجه به توضیحات خودت و شناختی که از بازی و مجموعه رزیدنت اویل دارم احتمالا روح بودن تقریبا صفره هست چون بازی بر اساس یک منطق ساخته شده که در این منطق بحث های فیزیکی (ویروس) مطرح هست نه روح و عوامل ماوراطبیه پس با این حساب این خانوم 
Eveline 
 هست

افسوس که نامه جوانی طی شد
                                                      وان تازه بهار زندگانی دی شد
حالی که ورا نام جوانی گفتند
                                                      معلوم نشد کی آمدو کی شد!

حکیم عمر خیام
20-03-2019, 03:34 AM
پاسخ
ناظم انجمن
ناظم انجمن

اعتبار: 45

تشکرها: 315
تشکر دریافتی: 223

مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

(20-03-2019, 03:34 AM)'saman_aryan2012' نوشته:  اره من با توجه به توضیحات خودت و شناختی که از بازی و مجموعه رزیدنت اویل دارم احتمالا روح بودن تقریبا صفره هست چون بازی بر اساس یک منطق ساخته شده که در این منطق بحث های فیزیکی (ویروس) مطرح هست نه روح و عوامل ماوراطبیه پس با این حساب این خانوم Eveline  هست

البته به این هم باید اشاره کرد که در ابتدا رزیدنت اویل 4 میخواسته بر پایه همین موارد ماوراطبیه ساخته بشه که خداروشکر نشده ، الان هم درمورد رزیدنت اویل 3.5 تو گوگل یک سرچ بزنید هست و البته به بخش معرفی re4 هم یک سری بزنید اسنادش موجوده.
شاید بگید ربطی به اویل 4 نداره ولی بحث درمورد سری بازی های رزیدنت اویله ، درکل باید یک درصد هم احتمال داد که کپ کام شاید خواسته برای ترس بیشتر بازیکن روح رو هم به بازی اضافه کنه.

RESIDENT EVIL
21-03-2019, 02:12 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: saman_aryan2012
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 3

تشکرها: 84
تشکر دریافتی: 13

مدال های دریافتی

(21-03-2019, 02:12 AM)'leon s.kennedy' نوشته:  
(20-03-2019, 03:34 AM)'saman_aryan2012' نوشته:  اره من با توجه به توضیحات خودت و شناختی که از بازی و مجموعه رزیدنت اویل دارم احتمالا روح بودن تقریبا صفره هست چون بازی بر اساس یک منطق ساخته شده که در این منطق بحث های فیزیکی (ویروس) مطرح هست نه روح و عوامل ماوراطبیه پس با این حساب این خانوم Eveline  هست

البته به این هم باید اشاره کرد که در ابتدا رزیدنت اویل 4 میخواسته بر پایه همین موارد ماوراطبیه ساخته بشه که خداروشکر نشده ، الان هم درمورد رزیدنت اویل 3.5 تو گوگل یک سرچ بزنید هست و البته به بخش معرفی re4 هم یک سری بزنید اسنادش موجوده.
شاید بگید ربطی به اویل 4 نداره ولی بحث درمورد سری بازی های رزیدنت اویله ، درکل باید یک درصد هم احتمال داد که کپ کام شاید خواسته برای ترس بیشتر بازیکن روح رو هم به بازی اضافه کنه.

من در مورد رزیدنت اویل 3.5 چیزی نمیدونستم که قرار بوده روح داشته باشه اما در مورده تاریخچه ی که گفتید نگاه کردم و با توجه به سیاست کپ کام جن و روح در منطق اویل جا نداره و اگه قرار جا داد بشه کلا یک بازی و ای پی جدید(
Devil May Cry)
هست. اما در کل شاید یگ در صد در نظر گرفت که خواستن روح اضافه کنن بعد دیدن با سیاست کلی و منطق اویل در تضاد فاحش هست حذف کردن که از نظر من کار درستی بوده!!

افسوس که نامه جوانی طی شد
                                                      وان تازه بهار زندگانی دی شد
حالی که ورا نام جوانی گفتند
                                                      معلوم نشد کی آمدو کی شد!

حکیم عمر خیام
28-03-2019, 04:09 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: BIOHAZARD , leon s.kennedy