انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه ي فايل هاي Resident Evil 2 به فارسي
نویسنده پیام
کاربر ویژه
کاربر ویژه

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 36

تشکرها: 38
تشکر دریافتی: 196

مدال های دریافتی
مدال نویسنده برترمدال برنده مسابقات اهریمن ساکن

ياداشت پليس

23 اگوست 1998
اين نامه براي آگاهي دادن همس : اقدام جديدي كه در مورد جابه جايي وسايل ايجاد شده.
وسيله اي كه در اتاق S.T.A.R.S طبقه ي دوم بوده به صندوق چهار رمزه ي اتاق شرقي در طبقه ي اول منتقل شده.

26 سپتامبر
قرارگاه پليس يكدفعه مورد حمله ي زامبي ها قرار گرفت. خيلي ها مجروح شدند. و خيلي هاي ديگه كشته شدن. تجهيزات و ارتباطات ما توي اين مدت از بين رفت ما بعد از مدتي ديگه نتونستيم با بيرون ارتباط برقرار كنيم. 
ما تصميم قطعي گرفتيم كه افرادي كه زنده موندن رو به بيرون از شهر راكون انتقال بديم. جزئيات اين عملكرد به اين ترتيبه :
امنيت جنگ افزار و مهمات.
فرمانده آيرون راجع به خارج شدن هنوز تصميم قطعي نگرفته. توي اين روز ها زامبي ها خيلي حمله ميكنن اون تصميم گرفته تمامي سلاحها رو به مقدار مساوي بين بقيه پخش كنه و اونا رو پنهان كنه و تا جايي كه ميتونه از گسترش اين مرض جلوگيري كنه. متاسفانه انجام اين تصميم به شدت براي ما سخته كه تمام اسلحه ها رو پنهان كنيم. ولي بهتره كه اين دستور رو انجام بديم وسلاح ها رو ذخيره كنيم.( مترجم : تا ما بيايم كش بريم!!!!)
براي باز كردن صندوق سلاح.
در بالا توضيح داديم كه خيلي سخته تمام اسلحه ها رو پنهان كنيم. به هر حال منبع مهمي هنوز توي زير زمين باقي مونده. بدبختانه يكي از افراد كارت ورودي اونجا رو گم كده و ما نميتونيم از اونجا استفاده كنيم. توي اين مدت كه ما در حال جنگ بوديم قفل هاي الكترونيكي توي اين منطقه كار نميكردند. هر **** بخواد اين قفل ها رو به حالت عادي برگردونه بايد از اتاق نيرو استفاده كنه.

[عکس: Terrasave.jpg]
24-02-2017, 09:53 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: leon s.kennedy
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

8 آگوست
من امروز يه بار ديگه با فرمانده صحبت كردم اما اون حرفهاي منو قبول نميكنه. من ميدونم كه آمبرلا ويروس T رو توي اون ساختمون (مترجم: همون ساختمونه كه توي اويل 1 توش پرسه ميزدن) درست كرده. همه دارن به اين مرض دچار ميشن و به زامبي تبديل ميشن. اما اون ساختمون هنوز دست نخوردس و هيچ **** نميخواد جرم اونا رو ثابت كنه. آمبرلا خيلي از مردم رو استخدام كرده اما هيچ **** نميخواد درباره ي اين موضوع حرف بزنه. به نظر ميرسه كه من دارم از اختياراتم فراتر ميرم. 
17 آگوست
ما يه عالمه گزارش از اون موجودات ناشناس كه شهر رو تسخير كردن دريافت كرديم. اين بايد يكي از اون كارهاي آمبرلا باشه. 
24 آگوست
با كمك جيل و بري من بالاخره موفق شدم در اين مورد حياتي اطلاعات كسب كنم. آمبرلا تحقيقاتي رو در مورد ويروس G شروع كرده كه اين ويروس تغيير يافته ي ويروس T هست. اونا واقعا زياد خرابي به بار نياوردن؟ ما قصد داريم به مركز اصلي آمبرلا در اروپا بريم. من نميخوام به خواهرم چيزي در مورد اين سفر بگم چون كار خيلي خطرناكيه كه اونو توي خطر قرار بدم.
خواهش ميكنم منو ببخش كلر.

24-02-2017, 09:56 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: Helen.H
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

به : ليون اس كندي

به شما تبريك ميگم كه از دانشكده ي پليسي به قرارگاه پليسي شهر راكون منتقل شديد. ما ميخوايم همون طور كه به شما وعده داده بوديم شما رو به تيم خودمون منتقل كنيم.

خوش آمديد!!

از طرف بچه هاي تيم R.p.d

7 آگوست
دو هفته از اون اتفاق ميگذره. جراحت من خوب شده اما من هيچ وقت نميتونم فراموشش كنم. براي بيشتر مردم اين حالا ديگه تاريخه. ولي براي من... هر وقت چشمامو ميبندم همه چيز دوباره برام زنده ميشه. زامبي ها گوشتهاي مردم رو ميخوردند و جيغ هايي كه افراد تيممون در حال مرگ ميكشيدند. نه... زخمهاي روحي من هنوز خوب نشدن.......
13 آگوست
كريس علت خيلي از مشكلات رو پيدا كرده. اون چي فهميده؟ اون به ندرت با همكارهاي ديگه درباره ي اين موضوع صحبت ميكنه و اون دائما عصبانيه. يه روزي اون به ارلن كه يكي از بچه هاي بخش جناييه يه مشت جانانه زد!! چون اون فقط به طور خيلي اتفاقي روش قهوه ريخته بود. من بلافاصله جلوشو گرفتم. اما اون وقتي منو ديد به من يه چشمك زد و رفت. من در تعجبم كه چه اتفاقي داره براش ميفته........ 
15 آگوست
نصف شب كريس كه يه هفته مرخصي گرفته بود به من زنگ زد و ازم خواست كه يه سري به آپارتمانش بزنم. وقتي من وارد اتاقش شدم به من يه جفت كاغذ نشون داد. اونا درباره ي ويروسي به نام G بودن. بعدش كريس بهم گفت كه كابوس هاش هنوز ادامه دارن. اون در واقع بهم فهمونده بود كه اين اتفاق هنوز تموم نشده. از اون روز به بعد اون هر روز باخودش درگير بود بدون اينكه مثل هميشه چيزي به من بگه.
24 آگوست
كريس امروز به اروپا رفت. باري به من گفت كه ميخواد خانوادشو به كانادا بفرسته و بعدش دنبال كريس بره. من تصميم گرفتم كه براي مدتي توي شهر راكون بمونم. چون من ميدونم كه امكان داره بررسي اين شهر در اين مدت خيلي مهم باشه. يه ماه يا بيشتر من هم توي اروپا با اونا همراه ميشم. جنگ ما تازه شروع شده.......

24-02-2017, 09:58 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

"گزارش عملكرد"
28 سپتامبر
صبح زود ساعت 2:30 Am

زامبي ها توي اتاق عمليات ازدحام كردن و اين خودش يه شكست ديگش. ما افراد بيشتري رو از دست داديم و اين شامل ديويد هم ميشه. چهار نفر از ما به طبقه ي پايين رفتند كه من هم جزئي از اونا بودم. ما با اين همه جنگ افزار شكست خورديم ولي هنوز دنبال راهي براي نجات ميگرديم و اين زياد طول نميكشه. ما همه قبول كرديم كه از مجراي فاضلاب فرار كنيم. يه راه باريكي از فاضلاب در زير زمين وجود داره كه به فاضلابهاي يه كارخونه منتهي ميشه.
ما بايد بتونيم به اون قسمت دسترسي پيدا كنيم. ولي فقط يه اشكال وجود داره و اين اشكال اينه كه ما نميتونيم تضمين كنيم كه هيچ اتفاق خطرناكي برامون نميفته. ميدونيم اين شانسمونه كه مجراي فاضلاب باريكه و اين خيلي بهتر از اينه كه اينجا منتظر مرگ بمونيم. ما تنها در زيرزمين كه در اتاق شرقي قرار داشت رو قفل كرديم. ما كليد رو پشت اون اتاق پنهان كرديم. واقعا بد شانس هستيم اگه يه زامبي باهوش پيدا بشه و بتونه در رو باز كنه. من دعا ميكنم كه اين گزارش براي كسي كه اونو پيدا ميكنه مفيد باشه.
نگارنده: اليوت ادوارد

24-02-2017, 10:02 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

امروز يه روز معمولي سپتامبره. و يه روز معمولي در اداره ي پليس. شهر به وسيله ي آمبرلا كنترل ميشد و كسي نميتونست جلوشونو بگيره. شهر كم كم داره نابود ميشه. تنها دو نفر جرت كردند با اونا مقابله كنن و در راه اجراي عدالت كسي نميتونست جلوي اونا رو بگيره.... اين آخرين شانسمه ..... آخرين فرار .....

24-02-2017, 10:03 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

نه!!
اين هيولا ديگه از كجا اومد؟ اون چرا منو تعقيب ميكنه؟ من بايد چه كار كنم؟ اين بايد ايده ي اون بيماري باشه. من بايد تيم S.T.A.R.S رو ترك كنم اون دنبال ماست. ولي ناله كردن الآن به دردم نميخوره. من ميدونم كه ميميرم....
من دوست دارم به زادگاهم برگردم و قبل از اين كه بميرم يه بار ديگه اونجا رو ببينم.....

برد ويكرز

24-02-2017, 10:04 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: Helen.H
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

سر بازرس عزيز:

طي اين نامه گزارش خودم رو از دلايلي كه باعث شد ساختمون و قرارگاهش منهدم بشه تقديم مي كنم.
در تاريخ 23 جولاي تيم پيشگام S.t.a.r.s به فرماندهي كاپيتان ماريني، براي بررسي و كشف علت قتل عام هاي بسيار عجيبي كه در كوه هاي آركلي رخ داده بود، راهي اون منطقه شد. 
بعد از اين كه ارتباط اونها با هليكوپتر پشتيبانشون قطع شد ما اعضاي، تيم آلفاي S.t.a.r.s، به فرماندهي كاپيتان وسكر به دنبال اونها به همون منطقه رفتيم.
ما بقاياي هليكوپتر تيم پيشگام رو يه جايي روي زمين پيدا كرديم و خودمون هم بلافاصله بعد از فرود مورد حمله سگهاي وحشي و خونخواري قرار گرفتيم كه بعدا فهميديم سگهاي زامبي هستن چون حتي گلوله هاي ما رو كه به بدنشون اصابت مي كرد حس نمي كردن. در نهايت بعد از اين كه جوزف فراست كشته شد مجبور شديم به سمت يه بناي نزديك اون حوالي عقب نشيني كنيم.
كه بعد از بررسي بيشتر فهميديم اون بنا در واقع يه آزمايشگاه مخفي متعلق به شركت آمبرلا هست.
همه ي محقق هاي اونجا توسط يه جور ويروس ناشناخته به زامبي تبديل شده بودن. 
ما همينطور تونستيم بفهميم كه آمبرلا از اون ازمايشگاه به عنوان يه محدوده ي آزمايشي براي تست كردن اسلحه هاي زيستي جديدش كه يه جور بافت زنده هستن استفاده مي كنه.
ما اونجا جسد بعضي از اعضاي تيم پيشگام رو هم پيدا كرديم كه در واقع جسدها متعلق به انريكو ماريني، كنت سوليوان، فارست اسپير و ريچارد ايكان بودند. به اعتقاد ما مرگ اونا در اثر همون اسلحه هاي زيستي بوده. بعد از اون بود كه متوجه شديم كاپيتان وسكر در واقع براي آمبرلا كار مي كنه و كل اعضاي تيم پيشگام و آلفا هم به عنوان نمونه هاي آزمايشگاهي توي همون محدوده به كار رفتن تا تاثير اسلحه هاي زنده روشون مطالعه بشه!
وسكر به ما خيانت كرد؛ و ما به سختي و مشقت زياد تونستيم از اون كابوس وحشتناك جون سالم به در ببريم! با تمام اين حرفا چون اون ساختمون منهدم شده هيچ مدركي وجود نداره كه ادعاهاي ما رو در مورد آزمايشگاه سري آمبرلا يا اسلحه هاي زنده ي استفاده شده در اونجا ثابت كنه.
پديده وجود زامبي هايي كه الان توي سطح شهر پراكنده شدن شباهت خيلي زيادي به زامبي هايي داره كه ما توي اون ساختمون باهاشون برخورد كرديم به خاطر همين اينطور به نظر ما ميرسه كه شايد آمبرلا به نحوي با همه ي اين جريانات در ارتباط باشه.
براي اين كه رمز اين موضوع رو كشف كنيم و زامبي هايي كه الان دارن سراسر شهر رو ميگيرن رو از بين ببريم، پيشنهاد من اينه كه يه حكم بازرسي بگيريم تا بتونيم رسما موسسه آمبرلا رو مورد بازجويي قرار بديم.
از شما به خاطر توجه به اين موضوع بسيار مهم ممنونم
كريس ردفيلد
عضو تيم آلفاي S.t.a.r.s

24-02-2017, 10:06 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

دستور به آقاي هانك به شرح زير است: تا جايي كه ميتونيد در شركت آمبرلا كه در منطقه ي خارجي شهر راكون قرار داره نفوذ كنيد. شما بايد ويروس رو از دكتر ويليام بيركين بگيريد. بايد از نمونه به خوبي حفاظت كنيد و اونو به روستاي لوير برسونيد. شما به هيچ وجه نبايد در اين ماموريت شكست بخوريد.

بخش فرانسوي
مدير بخش R&D

كريستين هنری

24-02-2017, 10:07 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

در روز بيست و سوم جولاي ما ماشين گروه دژباني رو در پشت كوههاي آركلي پيدا كرديم. ما هيچ كدوم از افراد دژباني رو نتونستيم پيدا كنيم. به عقيده ي فناوري نظامي پرچم دارشون بيلي كوين بوده. كسي كه حكم اعدام چند جنگنده ي نظامي رو در 22 جولاي داده بود. اونا احتمالا تصادف كرده بودند. ظاهرا گروه به وسيله ي حيوانات وحشي به شدت زخمي شده بودند. بقيه ي روز ما در حال جست و جوي جسد ها بوديم اما اونا جايي نبودن كه بخوايم پيداشون كنيم. فرمانده ي ارتش ازمون خواست كه جسد بيلي كوين رو پيدا كنيم. اما به علت شرايت محيط برامون سخت بود كه جسد اونو پيدا كنيم. من تقاضا دارم كه اين پرونده فعلا بسته بشه.

اداره ي پليس شهر راكون
تيم آلفا ي S.t.a.r.s
ربكا چمبرز

23 سپتامبر
همه چي ديگه تموم شد. اون كله پوكهاي بي مغز از شركت آمبرلا بالاخره كار خودشون كردن... با اين كه قول داده بودن اتفاق بدي نميفته شهر من رو داغون كردن! به زودي زامبي ها خيابونها رو ميگيرن. دارم شك مي كنم كه نكنه خودمم آلوده شده باشم. اگه اين شك به واقعيت تبديل بشه همه ي افراد شهر رو دونه دونه مي كشم!!!

24 سپتامبر 
من موفق شدم طبق نقشه پليس ها رو گمراه كنم و كاري كنم كه هيچ **** از بيرون براي كمك به اين شهر نياد. با تاخيري كه هميشه تو كاراي پليس هست ديگه هيچ **** اين شانس رو نداره كه از شهر من زنده فرار كنه. همينطور خود من شخصا مطمئن شدم كه همه ي راه هاي فرار از داخل محوطه كاملا بسته شدن. البته هنوز نجات يافته هاي زيادي هستن كه سعي مي كنن از سطوح پايين تر فرار كنن ولي من كاري مي كنم كه هيچ **** نتونه بره بيرون.

26 سپتامبر
اخيرا موقعيتي برام پيش اومد كه تونستم بعضي نجات يافته ها رو داخل محوطه از بين ببرم. در واقع تصميم گرفتم خودم تعقيبشون كنم و اونها رو بكشم. حدود همين يه ساعت پيش يه گلوله از پشت تو قلب "اد" خالي كردم و وقتي داشت از درد به خودش مي پيچيد و توي استخري از خون خودش دست و پا مي زد منم هنوز اونجا بودم و اونو تماشا مي كردم. حالت چهره اش واقعا بي نظير بود!! و در حالي مرد كه چشماش كاملا باز بودن و داشتن رو به بالا منو خيره نگاه مي كردن. نمي دونم دختر شهردار هنوز هم زنده ست يا نه؟ به هر حال الان ميذارم فرار كنه تا بعدا بتونم از تعقيب و شكارش لذت ببرم...همينطور مي خوام پيروزي جديدم رو اينطوري كامل كنم كه بهش اجازه بدم تو حالتي كه من براش تعيين مي كنم تا هميشه خشكش بزنه.

24-02-2017, 10:08 AM
پاسخ
کاربر ویژه
کاربر ویژه

مدال های دریافتی

آقاي كريس ردفيلد
اداره ي پليس شهر راكون
بخش S.t.a.r.s

بر طبق درخواست شما ما بخش داخلي اداره رو رسيدگي ميكنيم. خبر رساني به شرح زير است:

1) در مورد موضوع ويروس G كه به وسيله ي شركت آمبرلا ساخته ميشه.
تا اينجا كه اثبات نشده اين ويروس به بيرون سرايت كرده باشه اما ما هنوز به تحقيقاتمون ادامه ميديم.

2) در مورد آقاي براين آيرونز فرمانده ي اداره ي پليس شهر.
آقاي آيرون احتمالا از شركت آمبرلا رشوه ميگيره. در طول 5 سال. آقاي ايرون ظاهرا بعد از اين كه متوجه شد اين مرض شايع شده از طرف آمبرلاس حسابي دستپاچه شده. اون يه بار وقتي دانشجو بوده به علت تجاوز به دو نفر (زن) توقيف شده. اون تا مدتي براي بهبودي تحت نظر روانپزشك بود. اما اونو به علت مقامي كه در انجمن علمي داشت آزاد كردن.

براي همين عاقلانه تره كه جلوي اون محتاطانه عمل كني.

جك هاميلتون
فرمانده ي رسد
رسيدگي داخلي
اداره ي پليس ايالات متحده ي فدرال

24-02-2017, 10:11 AM
پاسخ