انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش بینهایت کردن گلوله بدون هک
نویسنده پیام
عضو انجمن
**
کاربر جدید

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 7

تشکرها: 3
تشکر دریافتی: 40

مدال های دریافتی

سلام
من میخوام امروز روشی رو یاد بدم که نه با ترینرو نه هر چیز دیگه ای حتی در کنسول های بازی هم بشه بازی رزیدنت اویل 7 رو با تیر بی نهایت بازی کرد

حتی تیر قدرتی بازی هم بی نهایت میشه

خوب سوال اینجاست که چجوری میشه

کاری نداره خیلی اسونه فقط باید بازی رو روی حالت mad house به پایان برسالید
اما برای باز کردن حالت mad house  هم باید یک بار بازی رو به پایان برسانید

[عکس: king.png]
13-03-2017, 02:30 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: leon s.kennedy , DeadshotKing
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 0

تشکرها: 0
تشکر دریافتی: 2

مدال های دریافتی

سلم الان کجاش این سادست شما یه بار بازی رو رو نرمال باید تموم کنی که مدهوس باز بشه حالا درجه نرمال رو میگیم اسونه ولی رو مدهوس عمرا به سادگی تا اخرش رفت البته من خودم چون تموم کردم گفت اینجا نظرمو بدم بقیه هم بخونن تمرکز خیلی بالایی میخاد دشمنان تو این سری خیلی کمتر از نرمالن ولی خیلی سخت جون هستن تنها جایی که شما رو تو بازی رو اعصاب میبره باس فایتی هست که باید چشم های بدن جک جهش یافته شده رو از بین ببرین تا اخرش برین تیر بینهایت باز میشه البته اینم بگم دوستانی که میخان اره برقی (سرگرد) یه عینک ایکس ری گلس و واکینگ شوز(یه نوع کفش خاص که سرعت شمارو تو دویدن افزایش میده) دو فایل مخفی و اسلحه البرت01 رو باز کنن رو درجه اسون زیر 4ساعت تموم کن اینا ایتم ها باز میشن اونوقت شاید بتونن با درجه مدهوس کنار بیان در ضمن رو تجربه VR خیلی بازی جذاب میشه امتحان کنین
16-03-2017, 04:44 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: Admin
عضو انجمن
**
کاربر جدید

مدال های دریافتی

(16-03-2017, 04:44 PM)leon نوشته:  سلم الان کجاش این سادست شما یه بار بازی رو رو نرمال باید تموم کنی که مدهوس باز بشه حالا درجه نرمال رو میگیم اسونه ولی رو مدهوس عمرا به سادگی تا اخرش رفت البته من خودم چون تموم کردم گفت اینجا نظرمو بدم بقیه هم بخونن تمرکز خیلی بالایی میخاد دشمنان تو این سری خیلی کمتر از نرمالن ولی خیلی سخت جون هستن تنها جایی که شما رو تو بازی رو اعصاب میبره باس فایتی هست که باید چشم های بدن جک جهش یافته شده رو از بین ببرین  تا اخرش برین تیر بینهایت باز میشه البته اینم بگم دوستانی که میخان اره برقی (سرگرد) یه عینک ایکس ری گلس و واکینگ شوز(یه نوع کفش خاص که سرعت شمارو تو دویدن افزایش میده) دو فایل مخفی و اسلحه البرت01 رو باز کنن رو درجه اسون زیر 4ساعت تموم کن اینا ایتم ها باز میشن اونوقت شاید بتونن با درجه مدهوس کنار بیان در ضمن رو تجربه VR خیلی بازی جذاب میشه امتحان کنین

بله بنده به طور کلی موافقم که درجهی مدهوس خیلی سخت اما ما از به همین راحتی این بود که نه به تنزیمات رفتن میخواد و نه باید جای مخفی پیدا کنی

منم بازی رو روی مدهوس تموم کردم که خیلی سخت بود اما خب ناگفته نماند من با عینک xray و والکینگ شوز بازی رو تمام کردم و برای ایتم مخفی مه اکه همراه خودت داشته باشی موقع گارد گرفتن هیچ دمیجی به شما زده نمیشه چون حتی با گارد گرفتن هم دمیج کمی از شما کم میشه
و برای اون نباید بازی رو زیر چهار ساعت تموم کنی باید بازی رو به طور صد درصد تموم کنی
یعنی تمام فایل های مخفی رو پیدا کنی و تمام اون عروسک هارو بشکونی

26-03-2017, 08:57 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

تشکر دریافتی: 2

مدال های دریافتی

(26-03-2017, 08:57 AM)arshia_killer نوشته:  
(16-03-2017, 04:44 PM)leon نوشته:  سلم الان کجاش این سادست شما یه بار بازی رو رو نرمال باید تموم کنی که مدهوس باز بشه حالا درجه نرمال رو میگیم اسونه ولی رو مدهوس عمرا به سادگی تا اخرش رفت البته من خودم چون تموم کردم گفت اینجا نظرمو بدم بقیه هم بخونن تمرکز خیلی بالایی میخاد دشمنان تو این سری خیلی کمتر از نرمالن ولی خیلی سخت جون هستن تنها جایی که شما رو تو بازی رو اعصاب میبره باس فایتی هست که باید چشم های بدن جک جهش یافته شده رو از بین ببرین  تا اخرش برین تیر بینهایت باز میشه البته اینم بگم دوستانی که میخان اره برقی (سرگرد) یه عینک ایکس ری گلس و واکینگ شوز(یه نوع کفش خاص که سرعت شمارو تو دویدن افزایش میده) دو فایل مخفی و اسلحه البرت01 رو باز کنن رو درجه اسون زیر 4ساعت تموم کن اینا ایتم ها باز میشن اونوقت شاید بتونن با درجه مدهوس کنار بیان در ضمن رو تجربه VR خیلی بازی جذاب میشه امتحان کنین

بله بنده به طور کلی موافقم که درجهی مدهوس خیلی سخت اما ما از به همین راحتی این بود که نه به تنزیمات رفتن میخواد و نه باید جای مخفی پیدا کنی

منم بازی رو روی مدهوس تموم کردم که خیلی سخت بود اما خب ناگفته نماند من با عینک xray و والکینگ شوز بازی رو تمام کردم و برای ایتم مخفی مه اکه همراه خودت داشته باشی موقع گارد گرفتن هیچ دمیجی به شما زده نمیشه چون حتی با گارد گرفتن هم دمیج کمی از شما کم میشه
و برای اون نباید بازی رو زیر چهار ساعت تموم کنی باید بازی رو به طور صد درصد تموم کنی
یعنی تمام فایل های مخفی رو پیدا کنی و تمام اون عروسک هارو بشکونی
من بدون ایتم های مخفی رفتم تا اخرش از اسلحه عینک ایکس ری هم استفاده نکردم در ضمن گارد هم بگیری بازم دمیج ازت کم میشه در هر صورت شما جای باس فایت سومی که با جک جهش پیدا میکنه چندتا چشم رو بدنشو رو امتحان کن ی بار دیگه با گارد هم ضربه ای که بهت بخوره کارت تمومه وقتی با دستش حمله میکنه در ضمن منم از خودم نگفتم زیر 4 ساعت باید تموم کنیم تو سایت خودش خودنم که نوشته بود زیر 4 ساعت با شکوندن تمام اون عروسکا و گرفتن 19 تا سکه  سوایه این حرفا بخایم خودمونو تو گیمر ها محک بزنیم در برابر خارجی ها هیچی نیستم چون همون روز اول عرضه بازی دیدم که طرف از بازیش فیلم گرفته بود گذاشته بود یوتیوب بازیرو با یک ساعت هجده دقیقه به اتمام رسانده بود اونم بدون استفاده از خون اسلحه و فقط با یه چاقو بازی میکرد من که ده بازیشو دیدم دهنم باز موند
26-03-2017, 12:10 PM
پاسخ
Darkened_PDR
**
کاربر جدید

تشکر دریافتی: 1

مدال های دریافتی

نوکرتم یا تو خیلی پرویی که اویل هفتو رو مد هاوس مثل ماست میری یا ما خیلی نوب Big Grin Big Grin Big Grin ما همینطوری تو نورمالش هشتمون گرو نه مونه دیگه مد هاوسش که هیچی Big Grin یه راه کاره دیگه ای بدی ممنون میشم
11-04-2017, 06:02 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: arshia_killer
عضو انجمن
**
کاربر جدید

مدال های دریافتی

(11-04-2017, 06:02 PM)'tyrant_103' نوشته:  نوکرتم یا تو خیلی پرویی که اویل هفتو رو مد هاوس مثل ماست میری یا ما خیلی نوب Big Grin Big Grin Big Grin ما همینطوری تو نورمالش هشتمون گرو نه مونه دیگه مد هاوسش که هیچی Big Grin یه راه کاره دیگه ای بدی ممنون میشم

راه کار دیگه ای نداره برای کنسول ولی برا Pc ترینر Smile Smile Smile Smile Smile

03-07-2017, 10:53 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

تشکرها: 2
تشکر دریافتی: 0

مدال های دریافتی

(03-07-2017, 10:53 AM)arshia_killer نوشته:  
(11-04-2017, 06:02 PM)'tyrant_103' نوشته:  نوکرتم یا تو خیلی پرویی که اویل هفتو رو مد هاوس مثل ماست میری یا ما خیلی نوب Big Grin Big Grin Big Grin ما همینطوری تو نورمالش هشتمون گرو نه مونه دیگه مد هاوسش که هیچی Big Grin یه راه کاره دیگه ای بدی ممنون میشم

راه کار دیگه ای نداره برای کنسول ولی برا Pc ترینر Smile Smile Smile Smile Smile

سلام
برای کنسولها هم میشه از شیو ادیتورهای مختلف استفاده کرد (البته این روش احتیاج به آموزش داره چون وقتی سیو رو تغییر میدید باید با آی دی کنسول هماهنگ کنید)، اما این کار درصورت آنلاین شدن ممکنه باعث بلاک شدن آی دی شما در اون بازی یا کلا بشه و زیر آدیتون کلمه چیتر نوشته بشه، ریسکش بالاست، اما در کنسولهای نسل قبل کار راحتیه چون نیاز به آنلاین شدن نیست.

ما انتخاب گرفتن زندگیمون رو با دست خودمون نداریم. وقتی شروع به استفاده از اسلحه میکنیم، این رو مدیون کسانی هستیم که در کنار ما کشته شدند؛ ما باید به زندگی ادامه بدیم، حتی اگر به این معنی باشه که باقی عمرمون رو با نقص عضو زندگی کنیم.
16-08-2017, 09:04 PM
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان و 2 کاربر مهمان

انجمن های فارسی شیطان مقیم

انجمن سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن تنها انجمن رسمی Resident Evil در ایران بوده و سایت در ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت شده است.

مقالات، ترفند و کلوب داستان نویسی برای طرفداران این بازی

• تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب و طرح قالب نزد انجمن رسمی شیطان مقیم محفوظ می باشد و کپی برداری از طرح قالب پیگرد قانونی دارد.