انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موارد مخفي Resident Evil 4
نویسنده پیام
کاربر مفید
کاربر مفید

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 28

تشکرها: 47
تشکر دریافتی: 149

مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

تو اين تاپيك موار مخفي رزيدنت اويل 4 را براتون میزارم فعلا يكي را ميگم چيزي كه خودم بلدم.. شما هم میتونید بزارید

وقتي اشلي توسط پرندگان دزديده ميشه وسط پل بريد بالا را نگاه كنيد يه چيز بزرگ ميبينيد اونقدر بهش شليك كنيد تا  پاينين بيفته اونوقت حدو د 30 تا جواهر روي زمين ميفته اونا رو برداريد و به بازرگاني كه اشيا قيمتي را ميخره بفروشيد اگه هم خواستيد ميتونيد با اشيا جديد تركيب كنيد و با قيمت بالا تر به بازرگان بفروشيد...  Smile
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[عکس: bio_04.jpg]
اين اسلحه ي قوي يك اسلحه ي شارژي است كه ميتواند سر سخت ترين دشمن ها را با يك شليك از پاي درا رود براي باز كردن اين تفنگ يك بار بازي را در حالت Porfissional به پايان برسانيد و سپس ان را از بازرگان مجاني بگيريد  Big Grin

ترفند های دیگه به زودی !

[عکس: sherry_birkin_wallpaper_re6_by_shiro_red...4vyf91.png]
30-03-2017, 06:58 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: saman_aryan2012 , Leon_Fashion23
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 0

تشکرها: 29
تشکر دریافتی: 7

مدال های دریافتی

اوایل بازی اونجا که یکی از اون دو تا پلیسو آویزون کردن اگه به جای رفتن به داخل کلبه ایی که درش بازه برید به سمت دری که میخوره به قبرستون میبینید یه اره برقی به دست دم در منتظرتونه که با کشتنش یه الماس قرمز رنگ قیمتی گیرون میاد...

Heart
13-04-2017, 11:16 AM
پاسخ
 تشکر دریافتی: super girl
ناظم انجمن
ناظم انجمن

اعتبار: 45

تشکرها: 315
تشکر دریافتی: 223

مدال های دریافتی

سلام

کشتن همون اره برقی کار بسیار مشکلی هستش

RESIDENT EVIL
13-04-2017, 03:59 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: super girl , farzin
کاربر مفید
کاربر مفید

مدال های دریافتی

شما با رد کردن یک مرحله Mercenaries با 4 ستاره میتوانید یک شخصیت جدید به بازی اضافه کنید که آخرین آنها "کروزر" میباشد.
همچنین اگر شما با تمام افراد آزاد شده هر 4 مرحله را با 5 ستاره پشت سر بگذارید یک شخص دیگر به بازی اضافه میشود و آن کسی نیست جز "لوییس" که در بازی چند بار با او رو به رو شده اید.

13-04-2017, 07:56 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: farzin
عضو انجمن
**
کاربر جدید

تشکرها: 29
تشکر دریافتی: 7

مدال های دریافتی

دوست عزیز فک کنم اگه با هر چهار شخصیت هر چهار مرحله مرسنریز رو پنج ستاره کنیم اسلحه قوی کنون آزاد میشه تا جایی که من یادمه لوییس سرا در بخش مرسنریز اویل چهار آزاد نمیشه
حالا اگه من در اشتباهم اگه ممکنه و سیوشو داری بذار اینجا مام استفاده کنیم یا حداقل یه عکس بذار تا مطمئن شم برم خودم بازی کنم آزادش کنم (البته با تریلر)

(13-04-2017, 07:56 PM)super girl نوشته:  شما با رد کردن یک مرحله Mercenaries با 4 ستاره میتوانید یک شخصیت جدید به بازی اضافه کنید که آخرین آنها "کروزر" میباشد.
همچنین اگر شما با تمام افراد آزاد شده هر 4 مرحله را با 5 ستاره پشت سر بگذارید یک شخص دیگر به بازی اضافه میشود و آن کسی نیست جز "لوییس" که در بازی چند بار با او رو به رو شده اید.
دوست عزیز فک کنم اگه با هر چهار شخصیت هر چهار مرحله مرسنریز رو پنج ستاره کنیم اسلحه قوی کنون آزاد میشه تا جایی که من یادمه لوییس سرا در بخش مرسنریز اویل چهار آزاد نمیشه
حالا اگه من در اشتباهم اگه ممکنه و سیوشو داری بذار اینجا مام استفاده کنیم یا حداقل یه عکس بذار تا مطمئن شم برم خودم بازی کنم آزادش کنم (البته با تریلر)

Heart
20-04-2017, 01:17 PM
پاسخ
ناظم انجمن
ناظم انجمن

اعتبار: 45

تشکرها: 315
تشکر دریافتی: 223

مدال های دریافتی

منم مثل شما لوییس سرا رو تو مرسناریوز ندیدم

RESIDENT EVIL
20-04-2017, 02:35 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: farzin
کاربر مفید
کاربر مفید

مدال های دریافتی

نحوه ی از راه به در کردن اشلی !!

این کار فقط با لباس معمولی امکان پذیر است !!

به بالای یک نردبان یا جایی که اشلی نیاز به Catch داشته باشد بروید سپس از نردبان پایین بیایید به جای اینکه اشلی را Catch کنید با اسلحه دامن او را هدف بگیرید و ببینید چکار میکنه !!

06-07-2017, 04:41 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

تشکرها: 3
تشکر دریافتی: 0

مدال های دریافتی

(13-04-2017, 07:56 PM)'super girl' نوشته:  شما با رد کردن یک مرحله Mercenaries با 4 ستاره میتوانید یک شخصیت جدید به بازی اضافه کنید که آخرین آنها "کروزر" میباشد.

دوست عزیز مطئنی ؟ واقعا ؟ آخه من چندین بار با همه ی کاراکتر ها 5 ستاره کردم ولی هیچوقت لوئیس رو باز نمی کرد. فقط اون مگنوم سفیده (فیل کُش [عکس: biggrin.png] ) رو باز میکرد واست.
24-01-2018, 01:02 AM
پاسخ