انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
 • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

 • لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

 • تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

 • انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد


 
امتیاز دهید
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
راهنمای قدم به قدم و کامل سناریو5
نویسنده پیام
ناظم انجمن
*****
ناظم انجمن

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 289
تاریخ عضویت: Jun 2017
اعتبار: 30

تشکرها: 195
تشکر دریافتی: 142


مدال های دریافتی
ناظم شایسته و منتخب انجمنمدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیممدال نویسنده برتر

شروع سناریو پنجم {5} پایانی Decisions


]

هدف از بازی در این سناریو
: شما باید
سه عدد کپسول
را جمع اوری کرده و این سه عدد کپسول را در یک دستگاه گذاشته تا
پاد زهری
درست کند و خود را از شر
ویروسی
که در بدن دارید رها کنید . یکی از این کپسولها روی
بدن غول
میباشد این سناریو کمی پیچیده و سخت میباشد .فقط باید در این سناریو
سرعت عمل
خوبی داشته باشید تا بتوانید این سناریو را تمام کنید . در وحله اول شما باید
کدی
را برای راه اندازی آسانسور و
دو الماس یکی آبی و دیگری قرمز
را پیدا کنید تا وارد
مرحله دوم
بشید .
در کل بازی ایتم و خون و مهمات زیادی وجود دارد که اگر از انها درست استفاده کنید اضافه هم خواهید اورد .سعی کنید
بهترین تفنگ ها
را جمع کنید در این مرحله تفنگ شکاری ،کلت کمری و اسلحه رگبار m4 می باشد . در حالت های سخت شما جابه جایی وسایل دارید و کمی سردرگم خواهید شد چون وسایلی که در حالت اسان یا معمولی می گرفتید در حالت سخت و سخت تر ممکن است در جاهایی باشد که فکرش را هم نمیکنید یا نمیکردید این تفنگها در اینجا باشد .باید از وقت خود درست استفاده کنید البته این رو اضافه کنم حداقل اگر 2بار کل سناریو را رفته باشید مثلا هر سناریو را با 2نفر تمام کرده باشید در اسان یا نرمال یا هارد هم مکان ها به یادتان خواهند ماند هم ایتمها و معماها در مرحله سوم رفتن این سناریوها برایتان اسان خواهد بود ، البته با هر کارکتر راه ها و معماها فرق میکند .

اتاق اصلی { حال } شروع بازیدر ابتدا بعد از دیدن دمو شما وارد محیطی میشوید { حال اصلی } که شبیه محیط رزدینت اویل 1 میباشد در اینجا تعدادی ایتم روی میز وجود دارد یک تفنگ و یک اسپره خون توجه داشته باشید همه اتاقها را احتیاج نیست بروید در کل بازی در جایی که بازی شروع میشود به سمت راست خود ایستاده باشید روبرو دربی وجود دارد . این اتاق اولین اتاقیست که باید بروید اگر روی میز بالای پلیکان ایتمها را نمیخواهید بگیرید اگر با فردی هستید مثل کوین او یک تفنگ دارد و احتیاج نیست از روی میز تفنگ را بردارید اگر هم تفنگ اضافه گرفتید ان را به تیمتان بدهید مثلا اگر کوین را انتخاب کردید یوکو همراه شما خواهد بود میتوانید ایتمهای اضافه را به او بدهید تا برایتان حمل کند چو ن او 8 جای خالی دارد .
[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند !
][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند !
]

گرفتن الماس قرمز :

بعد از اینکه وارد اتاق شدید اول زامبی را کشته و از روی میز خشاب تفنک کلت کمری را بردارید و ایتمها را جمع اوری کرده و درست انتها در سمت راست میزی میبینید کشو ی میز را برسی تا تفنگ دیگری پیدا کنید بعد از گرفتن ایتم و فایل شما وارد درب بعدی شوید در اینجا گل ابی را بردارید و تابلو کوچکی روی دیوار بغل گل ابی بود ان را با ضربدر به کناری برده و روی سوییچ دوباره ضربدر را زده تا صفحه ساعت روشن شود . در اینجا فایل را بردارید و روی ساعت ضربدر را زده حال با جهت عقربه کوچک را روی 3 و ضربدر را بزنید بعد دوباره باجهت عقربه بزرگ را روی 25 تنظیم کنید { 3:25} حال صحنه ای میبینید الماس قرمز را بردارید ، این روند در حالت اسان ممکن است باشد ولی در حالت نرمال یا سخت جهت عقربه های ساعت فرق میکند، بعد از ان به عقب برگردید یه حال اصلی ، در هارد ممکن است 8:45 باشد .

نکته همیشه میتوانید برای گم نکردن راه خود یا سردرگمی نقشه را نگاه کنید و اسم منطقه ها یا مکان ها را میتوان در نقشه پیدا کرد .

اتاقهای انتظار یا { استراحت }


[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

وقتی وارد حال اصلی شدید وارد درب بغل دست خود شوید داخل راهرو هستید زامبی را کشته و گیاه سبز را بردارید وارد درب بعدی شوید میز کنار دست خود را به جلو هل داده و اسپره خون را بردارید زامبی را کشته و جلوتر هم میز دیگری وجود دارد ان را نیز هل داده و خشاب کلت کمری را بردارید تا انتهای راهرو رفته و وارد درب بعدی شوید در اینجا فایل را برداشته که خیلی مهم می باشد برای راه اندازی آسانسور به این کد که یک کد 3رقمی است و یک کد تک رقمی دیگر احتیاج دارید این کد تک رقمی 4 هرگز عوض نمیشود ان را راحت میتوانید به خاطر بسپارید ولی کد 3رقمی که الان گرفتید این فایل ، کد ان با هر بار بازی عوض خواهد شد به جلو رفته سیمی را اویزان خواهید دید که در حال جرقه زدن می باشد و سوییچی راهم نزدیک ان روی دیوار می بینید یک بار امتحان کنید به بینید عمل ان چگونه است که چگونه باید با ان کار کرد وقتی شخص روی زمین در قسمت سایه درست زیر سیم قرار گرفت سوییچ را زده و به او شوک وارد میکنید این برای غول است در مرحله دوم .
جلوتر دربی را میبینید این درب یک طرفه است به سمت حال اصلی و فقط از همین طرف قابل دسترسی خواهد بود در زمانهای مختلف این درب کاربردی به سزایی دارد . تا انتها رفته در اینجا یک درب دودهنه میبینید که به سمت محوطه پشتی میرساند که شما برای باز کردن ان به یک عدد card kay نیاز دارید . راه را تا درب یک طرفه برگردید و وارد شوید]

حال اصلی :
در حال اصلی هستید از پلیکان استفاده کنید به سمت بالا و به سمت چپ راه را ادامه تا به دربی در گوشه قرار دارد برسید وارد شوید . میز را به جلو هل داده میله اهنی را بردارید جلوتر گیاه ابی را بردارید در اینجا زامبی را کشته به جلو رفته دو درب خواهید دید درب قرمز و درب سبز اول وارد درب قرمز شوید .

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

گرفتن الماس آبی :

وارد اتاق شده روی میز در دو طرف اسلحه کلت کمری و یک قرص و روی مجسمه عینک را بردارید که تا چند لحظه دیگر باید از ان استفاده کنید وجود دارد . گیاه را بردارید و از درب بعدی خارج شوید در اتاق بعدی زیر میز خشاب کلت کمری خواهید یافت و روی شومینه ضربدر را زده و گزینه yes را انتخاب کنید و به شما دو راه پیشنهاد میشود کشیدن کدام بند ، شما سمت راست { ابی } را انتخاب کنید صدایی خواهید شنید یک زامبی داخل کمد مانندی خواهید دید قبل از ان که زامبی به طرف شما بیاید اتاقها راترک کنید در اینجا درب سبز را انتخاب کنید در اینجا در رو برو مجسمه ای خواهید دید ضربدر را زده و الماس ابی را گرفته و در سمت چپ خود در روی زمین خشاب کلت کمری را بگیرید به بیرون امده مسیر را تا انتها ادامه دهید که یک مجسمه در انتها وجود دارد عینک را روی مجسمه استفاده کنید تا درب مخفی باز شود به داخل رفته و اسلحه را جلوتر گرفته از نردبان پایین امده اینجا نیز باز از همان سیم های اویزان و جرقه ای میبینید، که اگر در مرحله قبل نتوانستید به غول ضربه بزنید در اینجا میتوانید این کار را میتوانید هر بار در هر چند ثانیه تکرار کنید. مسیر را تا انتها رفته خشاب را از روی زمین بردارید و درب را باز وارد شوید . اینک در منطقه 1F - PASSAGE B هستید از درب کناری خود استفاده تا با حال اصلی برگردید .

حال اصلی :]

در حال اصلی در پشت پلیکان ها مجسمه سر یک گوزن روبروی درب وجود دارد الماس ها را روی سر گوزن استفاده کنید درب باز میشود داخل شوید . از پلیکان پایین رفته تا انتها بروید صحنه ای خواهید دید در اینجا تعدادی فایل و قرص وجود دارد انها را بردارید حال خارج شوید اینک باید به سمت آسانسور رفته و ان را به وسیله کامپیوتر فعال کرده از درب که بیرون امدید سمت چپ خود مسیر را رفته و به اتاقی در انتها در گوشه برسید که میزی بغل ان وجود دارد وارد شوید .

اتاق کامپیوتر :]

در اینجا فایلها را نگاه کنید این فایلها

فایل اولی که فقط عدد 4 در ان بود : TORN MEMO
فایل دومی که سه عدد بعدی در ان وجود دارد : PART OF TORN MEMO
که عدد 4 در اولش قرار میگیرد و 3 عدد دیگر در ادامه که کد آسانسور میباشد در کامپیوتر وارد کنید تا آسانسور فعال شود .

برای مثال : عدد چهار در اول 4 و بقیه اعداد در ادامه ان 356 به عبارتی میشود 4356]

در اینجا نقشه و یگ گیاه وجود دارد انها را برداشته سوار آسانسور شده طبقه B4F را زده در این طبقه تعدادی ایتم وجود دارد در انتهای سمت سمت چپ بازیکن در انجا هم دربی وجود دارد وارد شوید ، به جلو رفته از پله ها پایین رفته در اداه راه دو عنکبوت را کشته و از راه پله بعدی پایین رفته و به سمت خروجی بروید]

منطقه راه اهن : مترو

در کنار خود واگن قطاری میبینید بالای سکو رفته ایتمها را در انتها و جلو جمع اوری کرده اسله رگبار M 4 را از روی واگن برداشته راه را به سمت راست خودتان ادامه دهید در اینجا شما میتوانید هم بیرون قطار راه رفته و هم داخل قطار شده راه را ادامه دهید اگر بیرون قطار به سمت جلو بروید تعدادی زنبور به شما حمله میکنند ولی داخل قطار 2عدد زامبی وجود دارد با تعدادی ایتم از قبیل اسپره خون و مهمات بستگی به شما داره در انتها هم دربی وجود دارد سریع وارد شوید .


]

مسیرهای انشعابی : روشن کردن پنل برق و راه انداختن آسانسور

در اینجا 2 راه وجود دارد که راه سمت راست خود را بعدآ باید بروید که دارای پلیکان و سه زامبی میباشد و تعدادی درب{ به این گونه عمل کنید} و سراغ دربهای بیخود نروید و وقت خود را الکی هدر ندهید { در حالت اسان } از دربی که امدید راهرو ی سمت راست زا تا انتها بروید .
توجه این درب را میتوانید با تنه یا تفنگ باز کنید برای راحتی کار خود یا در پایین کانالی وجود دارد که از ان وارد محیط پشتی میشوید در اینجا تعدادی زنبور میباشد و باید از روی سکو ارام به ان سوی سکو رفته و از کانال بعدی رد شده و خود را به اتاق منبع برق برسانید و اگر ازدرب رد بشوید یک زامبی در اینجا خواهد بود و جلوتر کمد را هل داده در انتها و از کانال به سوی اتاق نیرو رفته،، یا درب را بشکنید { بستگی به شما دارد }

اتاق منبع برق :

در اینجا مثل سناریو 4 پازل را حل کرده تا کل صفحه روشن شود با اینکارتان آسانسوری که باید با ان به طبقات بالا بروید فعال کردید تمام راه را برگشته تابه همان جایی که 3 عدد زامبی بود از نردبان بالا بروید و به سمت چپ تا انتها بروید ایتم را برداشته و از درب عبور کنید .]

آسانسور : طبقات دایره ای

از درب که خارج شدید سمت چپ خود وارد آسانسور میشوید روی پنل ضربدر را بزنید تا آسانسور حرکت کند در ادامه مواظب زنبورها باشید . در آسانسور باید زنبورهایی که به سمت شما حمله میکنند از پای در اورید تا به اخرین طبقه برسید وقتی آسانسور ایستاد از آسانسور خارج شده .]

مسیرها: طبقات دایره ای
بعد از این که از آسانسور به بیرون امدید سمت چپ خود را همانطور ادامه داده و کمی جلوتر کپسول اول را بردارید و همانطور ادامه تا به بالای طبقه برسید در این طبقه هم ایتم وجود دارد اگر نمیخواهید ایتمها را جمع کنید وارد درب روبرویتان شوید .

اتاق بایگانی :

در این اتاق ایتمهایی وجود دارد انها را جمع کنید و از درب بعدی خارج شوید صحنه ای میبینید. بعد از دیدن صحنه شما درمحوطه پشتی قرار دارید .

محوطه پشتی :]


در اینجا به سمت جلو به سمت ماشین بزرگ رفته { کامیون } از کنار جسد KAY CARD را بردارید و به سمت درب دو دهنه که بغل شماست بروید ،، این درب همان دربیست که شما به ان در انتهای ( مسیر اتاقهای انتظار یا { استراحت } ) برخورد کردید . اینک میتوانید ان را باز کنید به وسیله همین کارت کلید ولی داخل نشوید مسیر را برگردید چون دوباره به اینجا باز خواهید گشت در اینجا تعدادی ایتم و فایل وجود دارد . به سمت دری که امده بودید برگردید درب دیگری بغل دربی که امدید وجود دارد وارد ان شوید و از پلیکان پایین رفته .]
منطقه ابی :

در اینجا پلی برای عبور خود خواهید یافت و همچنین دو کوسه ماهی هم در اینجا هستند در اینجا در حالت اسان یک اسپره خون خواهید یافت روی پل در حالت های سخت کارت کلید را اینجا باید بگیرید . مواظب کوسه ماهی که بیرون اب است باشید ، کوسه شما را به سمت کوسه ای که درون محوطه شنا میکند پرتاب میکند اگر نتوانید شنا کنید یا از دست کوسه ماهی فرار کنید GAME OVER خواهید شد . پس دقت کنید وقتی به ان سوی پل رفتید ایتمها را از روی بشکه جمع کنید و به سمت درب سمت راست خود شده وارد شوید .

انبار:

در اینجا یکی دیگر از افراد تیمتان را می بینید او کپسول دوم را پیدا کرده و در اینجا تعدادی ایتم وجود دارد میتوانید ایتمها را جمع اوری و سوار اسانسور شده به ظبقه 3F بروید اگر میخواهید بازی را ذخیره کنید میتوانید به طبقه 1F برگردید .]
لابراتوار :

در اینجا تعدادی ایتم وجود دارد انها راجمع کرده و از درب بعدی گذشته و در اینجا نیز میتوانید بازی را ذخیره کنید . در سمت دیگر دربی را می بینید این درب فعلا بسته است بغل ان دستگاهی می باشد دو کپسول را روی دستگاه استفاده کنید هنوز کپسول سوم را نگرفته اید باید راه را تا حال اصلی برگردید فقط کافیست سوار اسانسور شده طبقه 1F را بزنید و از درب خارج شوید .


]
حال اصلی :

در اینجا صحنه ای می بینید غول به شما حمله میکنید سعی کنید بدون اینکه به او ضربه بزنید او را به سمت سیم های اویزان در منطقه هایی که گفتیم برده و به او شک برسانید نزدیک ترین همان منطقه یا انتهای مکان اتاقهای انتظار یا { استراحت } اگر یادتان باشد . روی سوییچ رفته و منتظر شوید وقتی غول به زیر سیم در وسط قرار گرفت سوییچ را بزنید تا غول بیافتد سریع روی غول ضربدر را بزنید و اخرین کپسول را گرفته و برگردید به لابراتوار که کپسولها را در دستگا گذاشتید . اخرین کپسول را روی دستگاه استفاده کنید صحنه ای خواهید دید بعد از دیدن صحنه وارد دربی که بسته بود شوید .در اینجا نیز در روی زمین ایتمهایی را پیدا میکنید ایتمها را برداشته و به سمت پرده ای که وسط اویزان است بروید و در اینجا بعد از دیدن صحنه ای شما به سمت کامپیوتر ها رفته و روی هردو کامپیوتر ضربدر را میزنید تا دربی باز و دستگاه که شما کپسولها را در ان گذاشتید به کار بیافتد .]
نکته : شما میتوانید پایان بازی را به دو گونه تجربه کنید این که اگر شما از درب سمت راست خود که مشخص است خارج شده و به مرحله اخر بروید بعد این که شما سوار هلی کوپتر شدید { در فیلم } با وجود ویروس در بدن شما شما تبدیل به زامبی خواهید شد .

دومی به سمت دستگاه بروید و پادزهر را بخورید و به سلامت از اینجا خارج شوید .

اگر اینطور است به سمت دستگاه رفته دستگاه هر 20 ثانیه به شما یک پاد زهر اماده میکند شما پادزهر را گرفته اول به تیم خود بدهید بعد خودتان بخورید هر نفر هم میتوانند یکی استفاده کنند در اینجا نیز به شما هفت دقیقه فرصت داده شده تا از این محوطه خود را به محوطه پشتی برسانید دقت کنید بعد از اینکه سرم را خوردید راه را تا همین اتاقی که دکتر مرده امده از سمت چپ خود دربی دیگریست از ان خارچ شوید و خود را به وسیله نقشه به محلی که گفتیم برسانید به همان درب دودهنه که با کارت کلید ان را باز کردید . از ان خارج شوید .


]
منطقه پشتی :

در اینجا میتوانید با خیال راحت تا تمام شدن وقت ایتمها را که ضروری نیست دور ریخته ایتمهای اصلی را جای گزین کنید یا ایتمهایی که در این محوطه وجود دارد همراه با فایل انها را جمع کنید . به سمت چپ تا انتهای مسیر رفته دربی خواهید دید بغل درب باستید بعد از دیدن صحنه از سمت کامیون به سمت جلو رفته و مواظب زنبورها باشید همانطور به جلو بروید به سمت همان دربی که بغل ان بودید رفته وارد ان درب شوید در اینجا هم تعدادی ایتم از قبیل اسپره خون ، مهمات ، تفنگ و غیره.... وجود دارد انها را برداشته خود را به ان سوی ماشین بزرک { تریلی } رسانده و به سمت درب بروید صحنه ای خواهید دید . برای بار اول باید با غول بجنگید به او با بهترین تفنگ ها ضربه بزنید تا او را از پای در اورید و صحنه ای به بینید بعد از دیدن صحنه شما باز باید با غول بجنگید این بار او یک دست دراز دارد باید به قلب او شلیک کنید و او را از پای در اورید و صحنه پایانی را تماشا کنید .

[فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند !
][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ][فقط کاربران عضو می توانند لینک ها را ببینند ! ]

پایان سناریو پنجم {5} پایانی

منبع : HorrorGames.IR
10-06-2017, 10:55 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 15
تاریخ عضویت: Jan 2018
اعتبار: 0

تشکرها: 21
تشکر دریافتی: 9


مدال های دریافتی

راهنماي سناريوي پنجم residentevil outbreakfile#2
end of the road
نکته:
1_اين سناريو بعد از تموم کردن چهار سناريو قبلي باز ميشه که سناريو اخره.
2_توي اين سناريو در زياده براي اينکه راهتون گم نکنين از مپ استفاده کنين.
3_سرعت عمل و حفظ مهمات تو اين سناريو خيلي مهمه چون نسبتا سناريو طولانيه هم بايد حواستون به حمله هاي تايرنت باشه تا با مشکل خون براي مبارزه با باس اخر نخورين.
waiting room
در شروع سناريو سمت راست اسلحه و ايتم ها رو برداريد دو تا در مي بينيد که در سمت چپ قفل که به کليد نياز داره اين درو به خاطر بسپاريد وارد در بالاي راهرو بشين
central passage 1
به سمت پايين خودتون حرکت کنيد يه جسد مي بينيد به بالا سر جسد بريد يه پنل مي بينيد که روش کليک کنيد روي سه عدد خون مي بينيد اين اعداد رو حفظ کنيد(اين اعداد رندومه و ممکنه از اخر به اول باشه يا بلعکس و معمولا 128 ) حالا به پايين خودتون حرکت کنيد تا يه در که کنارش حروف انگليسي داره ببينيد(A-03)وارد بشين.
east passage 1
به سمت پايين حرکت کنيد به ته راهرو که رسديد صدايي ميشنويد مراقب حمله هاي هانتر باشيد دوتا در مي بينيد که در اخر راهرو کارت مي خواد وارد در سمت راست بشيد.
refrence room
کمي به جلو بريد کليد رو از روي ميز برداريد اخر اتاق سمت چپ فايل رو بخونيد و سمت راست اسلحه رو از تو قفسه برداريد و به سمت دري که به کليد نياز داشت محل شروع سناریو برگشته و وارد شويد.
examination room
کنار خودتون زن رو مي بينيد ايتم هارو جمع کنيد و وارد در بعدي شويد.
central passage 2
به سمت پايين خودتون حرکت کنيد تا به اخر راهرو برسيد کنار در پنل مي بينيد از کد سه رقمي استفاده کنيد تا در باز بشه حالا دوتا در مي بينيد که در سمت چپ به ليزر بر مي خوريد که بايد قبلش اون رو غير فعال کنيد( اين درو به خاطر بسپاريد چون باید به سرعت وارد اين در بشيد و از ليزر بگزريد) حالا راه رو کمی به عقب برگرديد وارد دري که کنارش حروف انگليسي (A-03 ) داره بشين.
west passage
به سمت بالا راهرو حرکت کنيد و وارد دري که بالاش چراغ سبز رنگ داره بشين.
laser emission room
کمي به جلو حرکت کنيد از شيشه اتاقي که ليزر داره رو مي بينيد ايتم ها و فايل رو بخونيد حالا با کليک روي پنل کنار شيشه ليزر رو خانوش کنيد به سرعت به اتاق گفته شده بريد و از ليزر هاي خاموش شده رد بشيد و وارد در بشيد.
central passage 3
پايين راهرو از کنار جسد کارت لول يک رو برداريد به سمت بالا حرکت کنيد و از کارت روي در اون طرف راهرو استفاده کنيد و وارد در بشيد.
west passage
راه رو مستقيم ادامه بديد تا به اخر راهرو برسيد کارت رو روي در استفاده کنيد و وارد بشيد.
central passage 1
به پايين خودتون حرکت کنيد تا به جسد برسيد(همون که پنل خونی کنارش بود) از کارت روي در کنار جسد استفاده و وارد در بشيد.
experimentation chamber
به راهتون ادامه بديد و از پله ها بالا بريد و وارد در بشيد.
observation mezzanine
کمي به جلو حرکت کنيد مردي عينکي در حال استفاده از کامپيوتر مي بينيد اين اتاق رو به خاطر داشته باشيد ديسک(mo disk) رو از روي ميز برداريد و وارد در بعدي شويد به راهتون ادامه بدين اينجا مي تونيد بازي رو ذخيره کنيد وارد در بعدي بشيد.
central passage 4
به سمت پايين خودتون حرکت کنيد و وارد دري که خورده شيشه روي زمين ريخته بشيد به راهتون ادامه بدين مراقب هانتر باشيد و وارد در بعدي بشيد.
mainframe
اخر اتاق از ديسک روي دستگاه استفاده کنيد تا تبديل بشه ایتم هارو جمع کنید حالا تمام راه رو تا اتاق مرد عینکی گفته شده برگرديد.
observation mezzanine
به سمت چپ اتاق بريد و از ديسک روي دستگاه کنار پنجره استفاده کنيد تا دوباره تبديل بشه حالا به سمت مرد عينکي بريد و از ديسک روي مرد عينکي استفاده کنيد دمويي از اماده شدن تايرنت ببينيد حالا از اتاق خارج بشيد و از قسمتي که ليزر داشت ايتم هارو جمع کنيد و از اتاق خارج بشيد.
central passage 1
تايرنت رو در حال نابود کردن هانتر ها مي بينيد (فعلا تایرنت به شما کاری نداره) وارد در بالای راهرو کنار ان ها بشيد به ان طرف راهرو حرکت کنيد زن را مي بينيد و وارد همان در شويد.
east passage 2
به جلو حرکت کنيد ديوار خراب و کانال رو مي بينيد اين ديوار رو به خاطر داشته باشيد خالا به اخر راهرو رفته و وارد در بشيد به راهتون ادامه بدين تا به در وسط راهرو برسين وارد بشين.
nursery
بالاي دستگاه يه اسلحه هست که اگه برداريد بايد هانتر هارو بکشيد تا زنگ خطر قطع بشه از پايين اتاق اهرم رو از کنار دستگاه بردارين و از اتاق خارج بشين.
east passage3
به اون سمت راهرو حرکت کنيد تا به در خروجي شرقي برسيد و وارد شويد.
east exit
کمي به جلو حرکت کنيد تا دمويي ببينيد از حالا به بعد بايد مراقب حمله هاي تايرنت باشيد چون همه جا دنبالتون ميکنه از کنار بدن مرد کارت لول دو رو برداريد و راه رو به سمت ديوار خراب برگرديد و از اهرم روي ان استفاده کنيد و وارد کانال بشيد.
special research room
به راهتون ادامه بدين و مراقب حمله هاي تايرنت باشيد و وارد در بشين به اون طرف راهرو حرکت کنيد و از کارت لول دو روي در استفاده و وارد بشيد.
passage in front of elevator
به راهتون ادامه بدين وارد اسانسور بشين همين طور به راهتون ادامه و ايتم ها رو جمع کنيد تا دمويي از زن ببينيد به راهتون ادامه بدين تا افتادن تايرنت رو ببيند از دست او فرار کنيد و وارد در بشين.
maintenance room
کمي به جلو بريد تا دستگاه رو ببينيد از دستگاه براي درست کردن مهره هندل استفاده مي کنيد اين اتاق رو به خاطر داشته باشيد وارد در بعدي بشيد کمي به جلو حرکت کنيد کنترل رو از روي زمين برداريد و از ان نزديک تايرنت استفاده کنيد تا سوت بکشد و تا مدتي تايرنت رو از پا بندازيد(چند دقیقه نگه دارید تا زمین بیوفته) حالا به سمت راست راهرو حرکت کنيد و وارد در بشين.
floodgate control room
ايتم هارو جمع کنيد و جعبه رو به داخل دايره زرد رنگ هل داده تا چاله باز بشه و به داخل چاله بريد.
emergency materials storage
به پايين سکو بريد و مرافب عنکبوت باشيد به ان طرف راهرو حرکت کنيد تا پنل برق رو که جرقه ميزنه ببينيد به روي جعبه کنار پنل رفته و داخل کانال بشيد از سکو پايين بريد و از پله ها پايين بريد مراقب زامبي هاي داخل اب باشيد و از نردبون بالا بريد.
old waterway
به راهتون ادامه بديد مراقب زامبي وسط راه باشيد مسيرو ادامه تا به تابلو زرد رنگ توجه برسيد. مسير رو پايين ادامه داده تا مسير به چهار قسمت تقسيم بشه وارد مسير وسط بشيد و از کانال با پايين بپريد. مسيرو ادامه داده تا به زن برسيد دمويي ببينيد. همه جا رو اب مي گيرد(اگه کاراکترتون دیوید باشه اتوماتیک بازی راهتون رو نصف می کنه که جلوی هتل می تونید بازی رو سیو کنید) حالا به سمت بالا حرکت کنيد و هندل رو از روي ديوار برداريد به ان سمت راهرو رفته و وارد دريچه بشيد به راهتون ادامه داده و مراقب زامبي ها باشيد.
north waterway
به راهتون ادامه بدين تا به نردبون برسيد از هندل روي دستگاه کنار نردبون استفاده و از ان بالا بريد سمت چپ خودتون باز يه دستگاه مي بينيد که نياز به هندل چهار طرفه داره حالا راهرو به سمت راست و سمت دستگاه گفته شده(همون که مهره دستگاه رو درست میکنه) برگشته و از هندل روي ان استفاده کنيد دوباره مسير رو به جایی که بودید برگشته و از هندل چهار طرفه استفاده و از نردبون بالا بريد.
main street south
مسيرو به سمت سمت چپ ادامه داده تا دمويي از تغيير تايرنت ببينيد حالا او قوي تر شده بايد سري از دست او فرار کنيد و وارد تونل بشيد راهرو ادامه داده تا به هلکوپتر برسيد و وارد بشيد ايتم هارو جمع کرده از هلکوپتر خارج بشيد. مسيرو به سمت بالا و سمت راست ادامه داده تا به انتهاي خيابون برسيد. از پله ها بالا رفته و همينطور به مسير خودتون ادامه بديد (از داخل پنجره مي تونيد ار پي جي رو برداريد) تا دمويي از زخمي شدن زن ببينيد از پله ها پايين بريد مين ياب رو از کنار جسد مرد برداريد(مي تونيد با استفاده صداش مين هارو پيدا کنيد) راهرو به سمت کاميون ادامه داده و مراقب مين ها باشيد ایتم هارو جمع کنید و وارد در سمت راست کاميون بشيد.
office building warehouse
مسيرو ادامه بديد ايتم هارو از قفسه و جعبه جمع کنيد و مراقب زامبي ها باشيد و وارد در بشيد.
office building 1F
کمي به جلو بريد تا دمويي ببينيد به شما زمان داده ميشه(اگه دوست دارید که با باس اخر مبارزه نکنین همه ی راهرو برگردید به سمت هلکوپتر و تا تموم شدن زمان صبر کنیدو دموی پایانی رو ببینید) عجله نکنيد و نگران تموم شدنش نباشيد. مسيرو به جلو ادامه داده تا به در سفيد رنگ برسيد اين درو به خاطر بسپاريد(اگه مهمات يا خون کافي داريد نمي خوايد بازي رو سيو کنيد مي تونيد تا تموم شدن زمان همينجا بمونيد و وقتي زمان تموم شد زامبي درو براي شما باز ميکنه از ساختمون بالا بريد تا به باس اخر برسيد و نابودش کنيد که اگه کشته بشين کلي راه رو بايد دوباره برين) به ان طرف راهرو رفته و وارد در شويد ايتم هارو جمع کرده و مراقب مين ها باشيد به ان طرق خيابون رفته و وارد در سفيد رنگ شويد به راهتون ادامه بدين و مراقب مين ها باشيد و وارد در بعدي بشيد.
in front of apple inn
مسيرو به سمت پايين ادامه داده تا به هتل برسين(اگه نسخه اول رو بازي کرده باشين يه تجديد خاطره با سناریو سري قبلي براتون ميشه)وارد در بشين زن زخمي رو مي بينين ايتم هارو جمع کرده بازي رو ذخيره کنيد و به سمت در سفيد رنگ گفته شده برگرديد زامبي درو براي شما باز ميکنه حالا از پله ها بالا بريد و ايتم هارو جمع کنيد تا به پشت بام برسيد و از سمت چپ پشت بام به ان طرف بپريد دمويي ببينيد حالا بايد با باس اخر مبارزه کنيد به او تير بزنيد تا به روي زانو بيفتد وقتي محافظ چشمش کنار رفت به چشم او تير بزنيد تا از بين برود(ارپي جي بهترين گزينست که تو پشت کاميون مي تونيد پيدا کنيد) ايتم هارو جمع کنيد و بعد از کشتن غول به پشت کاميون رفته تا دموي پاياني سناريو و نابود شدن دوباره راکون سيتي رو ببينيد.
پايان سناريو پنجم و پایانی
دوستان اگه ایرادی داشت بگین درست کنم
06-02-2018, 04:14 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: super girlموضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای قدم به قدم و کامل سناریو4 abolfazl 1 1,587 31-01-2018, 12:21 AM
آخرین ارسال: Solid_Snake
  راهنمای قدم به قدم و کامل سناریو3 abolfazl 1 1,485 27-01-2018, 09:35 PM
آخرین ارسال: Solid_Snake
  راهنمای قدم به قدم و کامل سناریو2 abolfazl 1 1,483 24-01-2018, 08:22 PM
آخرین ارسال: Solid_Snake
  راهنمای قدم به قدم و کامل سناریو1 abolfazl 3 1,996 22-01-2018, 11:54 PM
آخرین ارسال: Solid_Snakeکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان و 2 کاربر مهمان


انجمن های فارسی شیطان مقیم

انجمن سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن تنها انجمن رسمی Resident Evil در ایران بوده و سایت در ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت شده است.

مقالات، ترفند و کلوب داستان نویسی برای طرفداران این بازی

 

 • تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب و طرح قالب نزد انجمن رسمی شیطان مقیم محفوظ می باشد و کپی برداری از طرح قالب پیگرد قانونی دارد.