انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
 • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

 • لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

 • تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

 • انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد


 
امتیاز دهید
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Claire redefild
نویسنده پیام
D.S.O
****
کاربر ویژه

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 183
تاریخ عضویت: Feb 2017
اعتبار: 22

تشکرها: 96
تشکر دریافتی: 156


مدال های دریافتی
مدال برنده مسابقات اهریمن ساکنمدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

Claire redefild

متولد: 1979
ملیت: آمریکایی
نژاد: سفیدپوست
جنسیت: زن
گروه خونی: O
قد: 169 سانتی متر
وزن: 52.4 کیلوگرم
شغل: عضو تراسیو
وضعیت فعلی: زنده
صداپیشه:
Alyson Court
Yūko Kaida (ژاپنی)
موکپ:
Lori Rom

"عوضی! اون دختر کوچولو ممکنه به خاطر تو بقیه ی عمرشو کابوس ببینه!"


کلر ردفیلد عضو کنونی یک سازمان حقوق بشر به نام تراسیو است. او خواهر کوچکتر کریس ردفیلد است. او بسیار تیزهوش و بااراده است و از نظر طرفداران رزیدنت اویل، احساسی ترین شخصیت سری است. او با شخصیت هایی مانند لیان، شری، استیو و رانی رابطه ی نزدیک و صمیمی ای داشته است.

History

بعد از وقایع جزیره ی راکفورت، خواهر و برادر ردفیلد راهشان را از یکدیگر جدا می کنند. کریس به BSAA ملحق می شود و کلر نزد شری بازمی گردد تا او را در طی آزمایشات روزانه ای که بر رویش صورت می گیرد، حمایت روحی کند. سرانجام، کلر به یک سازمان غیر دولتی حقوق بشر، به نام تراسیو، می پیوندد.

هفت سال بعد از حادثه ی راکون سیتی و جزیره ی راکفورت، کلر وارد فرودگاه هاروردویل می شود تا با یک دوست، که او نیز یکی از اعضای تراسیو است، ملاقات کند. دوست کلر خواهرزاده اش، رانی کاولا، را نیز با خود آورده است. خاله به بهانه ای از آن ها جدا می شود و از کلر می خواهد که مراقب خواهرزاده اش باشد. کلر و رانی خود را به همدیگر معرفی می کنند و منتظر می مانند که خاله برگردد.


در همین هنگام، تلویزیون فرودگاه سناتور ران دیویس را نشان می دهد. کلر جمله ای درباره ی سناتور بیان می کند. در همین زمان، فردریک داونینگ نیز در آن جا حضور دارد و آن ها متوجه می شوند که نظرات مشترک زیادی دارند. فردریک خود را به کلر معرفی می کند و سپس می رود.

بازگشت کابوس !!

سناتور که یک کلاه روی سرش گذاشته است تا او را نشناسند، به همراه محافظانش سعی می کند که مخفیانه از فرودگاه خارج شود که رانی، سناتور را "آدم بده ای که تو تلویزیون دیدیم" خطاب می کند. وقتی که سناتور از زیر فشار خبرنگاران رها می شود، مردی را می بیند که رفتار و ظاهرش شبیه به زامبی هاست! کلر ماسک مرد را از چهره اش برمی دارد و رئیس پلیس آن مرد را دستگیر می کند. رئیس پلیس از کلر درباره ی رابطه ی او با معترضین و اعتراضات انجام شده می پرسد و کلر محتاطانه جواب او را می دهد؛ چون می داند که در غیر این صورت پلیس او را هم دستگیر خواهد کرد. در همین لحظه، رئیس پلیس معترضی دیگر را می بیند و اقدام به توقف او می کند؛ ولی معلوم می شود که او یک زامبی واقعی است! آن زامبی به رئیس پلیس حمله می کند و در جا او را می کشد. چند لحظه بعد، محافظین سناتور نیز کشته می شوند.

فرودگاه دچار هرج و مرج می شود و کلر به جست و جوی رانی می پردازد. او رانی را می بیند و به سمتش می رود که در همین لحظه، کورتیس میلر را می بیند که خیلی مشکوک به نظر می رسد. کلر توجهش را روی رانی متمرکز می کند ولی بار دیگر و این بار توسط سناتور متوقف می شود که دست کلر را گرفته و التماس کمک می کند. چند لحظه بعد، هواپیمایی با ترمینال برخورد می کند اما کلر خود و سناتور را روی زمین پرتاب می کند و نجات پیدا می کنند. در هواپیما باز می شود و زامبی ها از داخل آن بیرون می آیند و دوباره کابوس وحشتناک کلر در راکون سیتی، این بار در هاروردویل، تکرار می شود.

دوست قدیمی!

کلر، رانی و سناتور در سالن VIP فرودگاه پناه می گیرند. کلر با 911 تماس می گیرد (که آنجلا میلر، یکی از اعضای تیم S.R.T با او صحبت می کند) و درخواست کمک می کند! بعد از تماس با 911، ناگهان صدای جیغ و تیراندازی شنیده می شود و کلر داوطلب می شود که به دنبال صدا برود و ار چند و چون ماجرا باخبر شود. او چتری (!) به دست گرفته و در راهرو به سمت صدا می رود. در مسیر با دوست قدیمی اش، لیان اس کندی و اعضای S.R.T، آنجلا میلر و گرگ گلن، روبه رو می شود. آن ها به سالن VIP باز می گردند تا نقشه ای برای فرار از فرودگاه بکشند.


در راه فرار!


لیان پیشنهاد می کند که از سالن اصلی خارج شوند. سناتور مخالفت می کند ولی کلر موافقت می کند و می گوید که زامبی ها بسیار کند هستند و می توان به سادگی از کنارشان عبور کرد. سناتور کلر را سرزنش می کند! لیان به سناتور گوشزد می کند که کلر یکی از بازمانگان حادثه ی راکون سیتی است و می داند که چطور باید با شیوع ویروس مقابله کرد. آن ها شروع به حرکت در سالن می کنند و لیان، آنجلا و گرگ زامبی های اطرافشان را می کشند. وقتی که به انتهای سالن می رسند، یک زامبی، گرگ را گاز می گیرد، گرگ که می داند دیگر شانسی برای نجات و زنده ماندن ندارد، به آن ها می گوید که او می ماند و جلوی زامبی ها را می گیرد و آن ها بدون او بروند. آن ها تا نزدیکی های هواپیمای ویران شده، پیشروی می کنند. در همین زمان، زامبی های داخل هواپیما، آن ها را محاصره می کنند. سناتور که دست پاچه شده است، تصمیم می گیرد که تنهایی خارج شود و شروع به حرکت می کند که با رانی برخورد می کند و او را روی زمین می اندازد.

کلر صدای جیغ می شنود و متوجه می شود که رانی در معرض حمله ی زامبی ها قرار گرفته است، کلر بدون هیچ سلاحی، به سمت رانی می رود تا او را نجات دهد. در همین زمان،لیان کلتش را به طرف کلر پرتاب می کند و کلر به سرعت زامبی های اطرافش رو می کشد. کلر و رانی به بقیه گروه ملحق می شوند و در نهایت صحیح و سالم از فرودگاه خارج می شوند .وقتی که رانی دوباره به آغوش خاله اش برمی گردد، کلر با سناتور و فردریک داونینگ (همان مردی که قبلا در فرودگاه با او ملاقات کرده بود) ملاقات می کند. وقتی که فردریک درباره ی واکسیناسیون صحبت می کند، کلر متقاعد می شود که مقصر شیوع کنونی تراسیو است. لیان، کلر را دلداری می دهد و به او می گوید که این اشتباه او نیست. در همین زمان، کامیون های حامل واکسن منفجر می شوند و لیان، کلر و آنجلا را وادار به تحقیق و بررسی می کند. آن ها دوباره با سناتور و فردریک ملاقات می کنند و کلر می گوید که فکر می کند کورتس میلر تروریست اصلی است.


سرانجام، کلر به همراه فردریک به ویل فارما می رود و بعد از شنیدن مکالمه ی بین فردریک و سناتور، متوجه می شود که آن ها در ویل فارما درحال تحقیق بر روی ویروس جی هستند. زمانی که فردریک برای درست کردن سرور می رود، کلر با لیان تماس می گیرد که ناگهان یک بمب ساعتی منفجر می شود و باعث می شود که یک تکه شیشه به پای کلر فرو رود و او را به شدت زخمی کند. لیان کلر را پیدا می کند و به او کمک می کند که سوار آسانسور شود و از ویل فارما خارج شود؛ لیان یکی از کلت هایش را هم به کلر می دهد. کلر به جای خارج شدن از ویل فارما، تصمیم می گیرد که به اتاق کنترل برود و به لیان و آنجلا کمک کند که بتوانند از دست کورتیس میلری که با تزریق ویروس جی به خود، دچار جهش شده است، فرار کنند.

پایانی خوش!

بعد از این که کورتیس میلر نابود می شود، کلر، لیان و آنجلا بیرون از ویل فارما با سناتور ملاقات می کنند و کلر پی می برد که فردریک پشت همه ی این قضایا از جمله شیوع ویروس در فرودگاه بوده است. آن ها برای دستگیری فردریک اقدام می کنند و او را که نمونه های ویروس جی را با خود داشته است، دستگیر می کنند.

یک روز بعد، لیان و کلر با آنجلا دیدار می کنند و نقشه ی فردریک را برای او توشیح می دهند و می گویند که برادرش، کورتیس بی گناه بوده است. لیان و کلر از هم جدا می شوند و آرزو می کنند که همدیگر را در شرایط مناسب تری ببینند. لیان با هلی کوپتر به سمت ماموریت بعدی خود می رود و کلر تصمیم می گیرد که با رانی و خاله اش همراه شود.


منبع: Residentevil.ir


[عکس: 73rb_genyoutube.net_resident_evil_2_rema...mp4_00.gif]
Leona Kennedy
09-07-2017, 10:02 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: IsaiasboB

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان و 2 کاربر مهمان


انجمن های فارسی شیطان مقیم

انجمن سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن تنها انجمن رسمی Resident Evil در ایران بوده و سایت در ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت شده است.

مقالات، ترفند و کلوب داستان نویسی برای طرفداران این بازی

 

 • تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب و طرح قالب نزد انجمن رسمی شیطان مقیم محفوظ می باشد و کپی برداری از طرح قالب پیگرد قانونی دارد.