انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • بزودی امکانات جدیدی به انجمن اضافه خواهد شد

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

نظرسنجی: شما دوست دارید شینجی کیکامی گارگردانی resident evil 8 را به عهده بگرید؟؟؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز دهید
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شینجی میکامی کارگردانی بازی Resident Evil 8 را بر عهده خواهد داشت؟
نویسنده پیام
DANTE
مدیر بخش

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 12

تشکرها: 32
تشکر دریافتی: 72

مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

آیا شینجی میکامی کارگردانی بازی Resident Evil 8 را بر عهده خواهد داشت؟
از شینجی میکامی اکثراً به عنوان پدرخوانده بازی‌های ترسناک یاد می‌شود. البته که این لقب کاملاً برازنده‌ی فردی مانند میکامی است، هرچه نباشد او خالق مجموعه بازی‌های پرطرفدار Resident Evil است. میکامی این‌روزها حسابی سرش شلوغ است و پس از پیوستن به کمپانی Tango Gameswork و کارگردانی قسمت اول بازی The Evil Within، حال تهیه کنندگی قسمت دوم این مجموعه را نیز برعهده دارد.درواقع می‌توان گفت میکامی یکی از دلایل محبوبیت بی حد و حصر امروزه‌ی زامبی‌هاست. اما سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که اگر فرصتی دوباره به میکامی داده شود، آیا بازهم به سری Resident Evil بازمی‌گردد؟ پس از موفقیت قسمت هفتم بازی Resident Evil، خبر بازگشت میکامی به این مجموعه می‌تواند خبر بسیار مسرت‌بخشی برای طرفداران باشد. میکامی اخیراً در جریان نمایشگاه QuakeCon در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که اگر به شما اختیارات کامل بدهند، آیا کارگردانی Resident Evil 8 را قبول می‌کنید تنها پاسخ داد: «ممکن است.»
[عکس: 35c3ab3a-cbd2-4bc8-8479-11f6b932eb86.jpg]
هرچند می‌دانیم شینجی میکامی در حال حاضر برای ساخت بازی The Evil Within 2 به کمپانی Tango Gameswork متعهد است، اما بازهم نمی‌توان منکر لذت‌بخش بودن تصور بازگشت میکامی به مجموعه Rsident Evil، آن‌هم درست پس از قوت گرفتن دوباره این مجموعه شد.در جایی دیگر میکامی در جواب به این‌ سوال که مهم‌ترین نقش خود را در زمینه ساخت بازی‌های ترسناک چه می‌داند پاسخ داد که او بازی‌های ساخته خود را ترسناک نمی‌پندارد و بیش‌تر به آن‌ها به چشم بازی‌هایی در ژانری جدید نگاه می‌کند که قرار است هیجان و لذت زیادی در بازیکنان ایجاد کنند.هرچند به عقیده جان جوهاناس، کارگردان و ترنت هاگا نویسنده بازی The Evil Within 2، تاثیری که میکامی پس از مجموعه رزیدنت اویل از خود برجای گذاشت، نقشی حیاتی در شکل‌گیری ژانر ترسناک به شکل امروزی‌اش داشته است.

منبع:زومجی

[عکس: cmex_re.gif]
31-08-2017, 07:46 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: Admin , Helen.H
کاربر مفید
کاربر مفید

اعتبار: 20

تشکرها: 41
تشکر دریافتی: 101

مدال های دریافتی

RE: آیا شینجی میکامی کارگردانی بازی Resident Evil 8 را بر عهده خواهد داشت؟
(31-08-2017, 07:46 PM)'AMIR HOSSEIN' نوشته:  از شینجی میکامی اکثراً به عنوان پدرخوانده بازی‌های ترسناک یاد می‌شود. البته که این لقب کاملاً برازنده‌ی فردی مانند میکامی است، هرچه نباشد او خالق مجموعه بازی‌های پرطرفدار Resident Evil است. میکامی این‌روزها حسابی سرش شلوغ است و پس از پیوستن به کمپانی Tango Gameswork و کارگردانی قسمت اول بازی The Evil Within، حال تهیه کنندگی قسمت دوم این مجموعه را نیز برعهده دارد.درواقع می‌توان گفت میکامی یکی از دلایل محبوبیت بی حد و حصر امروزه‌ی زامبی‌هاست. اما سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که اگر فرصتی دوباره به میکامی داده شود، آیا بازهم به سری Resident Evil بازمی‌گردد؟ پس از موفقیت قسمت هفتم بازی Resident Evil، خبر بازگشت میکامی به این مجموعه می‌تواند خبر بسیار مسرت‌بخشی برای طرفداران باشد. میکامی اخیراً در جریان نمایشگاه QuakeCon در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که اگر به شما اختیارات کامل بدهند، آیا کارگردانی Resident Evil 8 را قبول می‌کنید تنها پاسخ داد: «ممکن است.»[عکس: 35c3ab3a-cbd2-4bc8-8479-11f6b932eb86.jpg]هرچند می‌دانیم شینجی میکامی در حال حاضر برای ساخت بازی The Evil Within 2 به کمپانی Tango Gameswork متعهد است، اما بازهم نمی‌توان منکر لذت‌بخش بودن تصور بازگشت میکامی به مجموعه Rsident Evil، آن‌هم درست پس از قوت گرفتن دوباره این مجموعه شد.در جایی دیگر میکامی در جواب به این‌ سوال که مهم‌ترین نقش خود را در زمینه ساخت بازی‌های ترسناک چه می‌داند پاسخ داد که او بازی‌های ساخته خود را ترسناک نمی‌پندارد و بیش‌تر به آن‌ها به چشم بازی‌هایی در ژانری جدید نگاه می‌کند که قرار است هیجان و لذت زیادی در بازیکنان ایجاد کنند.هرچند به عقیده جان جوهاناس، کارگردان و ترنت هاگا نویسنده بازی The Evil Within 2، تاثیری که میکامی پس از مجموعه رزیدنت اویل از خود برجای گذاشت، نقشی حیاتی در شکل‌گیری ژانر ترسناک به شکل امروزی‌اش داشته است.

منبع:زومجی

درسته
شینجی میکامی در resident evil revelations 2 در بخش level desing(طراح مراحل) شرکت کرد و واقعا بازی جذاب تر بود. به نظر من کپکام شینجی میکامی را از دست داد و اون شرکت خودش را تاسیس کرد ولی هرچند اگه دوباره با کپکام همکاری بیشتر و نقش بزرگتری داشته باشه به نظرم سری بازی اویل میتونه تو خط بهتری حرکت کنه..
اما خب با فروش موفق ev7 دیگه نیازی به میکامی نخواهد بود ولی خیلی بد شد که دیگه نیست اما بازم اویل ویدین بازی عالی هست که هیچ بازی ای جایش را نخواهد گرفت...

تشکر Heart
19-09-2017, 03:35 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: AMIR HOSSEIN , behran s kennedy
DANTE
مدیر بخش

مدال های دریافتی

من که امیدوارم شینجی میکامی کارگردانی ایول هشت رو به عهده بگیره و به ابهامات ایدا بپردازه تا رزیدنت ایول یه جونی بگیره ...
البته من رفتن شینجی میکامی رو فقط تنها علت افت ایول نمی دونم به نظرم مرگ نویسنده اصلی سری رزیدنت ایول در سال 2005 هم علت مهمی در افت رزیدنت ایوله و اگه هم دقت کنین بعد از اون موقع خط داستانی سری های جدید افت زیادی کرده و به جذابی داستان های قدیم نیست...
و فروش ایول هفت تا حالا برای کپکام ناامید کننده بوده کپکام انتظار فروش ده میلیونی داشته و الان 3.7 میلیون فروخته و نگرانی کپکام رو از تاخیر زدن های متوالی dlc not a hero میشه فهمید و اینکه dead rising 4 هم فروش کمی داشته و امید به فروش زیاد مارول وی اس کپکام هم نیست و کپکام توی این موقعیت به شدت به یک بازی موفق برای سرپا شدن نیاز داره.

19-09-2017, 11:37 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: behran s kennedy , farzin
کاربر ویژه
کاربر ویژه

اعتبار: 36

تشکرها: 38
تشکر دریافتی: 186

مدال های دریافتی
مدال نویسنده برترمدال برنده مسابقات اهریمن ساکن

(19-09-2017, 11:37 PM)AMIR HOSSEIN نوشته:  من که امیدوارم شینجی میکامی کارگردانی ایول هشت رو به عهده بگیره و به ابهامات ایدا بپردازه تا رزیدنت ایول یه جونی بگیره ...
البته من رفتن شینجی میکامی رو فقط تنها علت افت ایول نمی دونم به نظرم مرگ نویسنده اصلی سری رزیدنت ایول در سال 2005 هم علت مهمی در افت رزیدنت ایوله و اگه هم دقت کنین بعد از اون موقع خط داستانی سری های جدید افت زیادی کرده و به جذابی داستان های قدیم نیست...
و فروش ایول هفت تا حالا برای کپکام ناامید کننده بوده کپکام انتظار فروش ده میلیونی داشته و الان 3.7 میلیون فروخته و نگرانی کپکام رو از تاخیر زدن های متوالی dlc not a hero میشه فهمید و اینکه dead rising 4 هم فروش کمی داشته و امید به فروش زیاد مارول وی اس کپکام هم نیست و کپکام توی این موقعیت به شدت به یک بازی موفق برای سرپا شدن نیاز داره.

بعله بعد از اویل هفت ثابت شد حتما نباید میکامی کارگردان باشه تا اویل؛ اویل بشه. اگر چه در تمام این نسخه های مدرن اگر این گوشه و کنار اسامی تهیه کننده ها رو نگاه کنید اسم میکامی رو میبینید حتی اویل 6 \:
داستان رزیدنت اویل به نظر من با رولیشن 2 کاملا زنده شد و مشتاقانه منتظر ادامه داستانش در رولیشن 3 هستم Smile

اون فروش ده میلیونی برای فروش طولانی مدت و کلی اویل هفت برنامه ریزی شده مثلا برای ده یا بیست سال اینده.برای امسال فقط باید چهار میلیون میفروخت که با فاصله ناچیزی نتونست به این هدف برسه...البته نصفه نیمه موندن بازی هم روی این این کمبود فروش تاثیر زیادی داشت و احتمالا اگر هر دو دی ال سی منتشر شدند و خوب از اب دراومدند مخصوصا NAH ؛بازیکن ها برای این دی ال سی هم که شده بازی رو میخرن.

[عکس: Terrasave.jpg]
22-09-2017, 05:14 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: behran s kennedy
DANTE
مدیر بخش

مدال های دریافتی

(22-09-2017, 05:14 PM)'Winter' نوشته:  
(19-09-2017, 11:37 PM)'AMIR HOSSEIN' نوشته:  من که امیدوارم شینجی میکامی کارگردانی ایول هشت رو به عهده بگیره و به ابهامات ایدا بپردازه تا رزیدنت ایول یه جونی بگیره ...

بعله بعد از اویل هفت ثابت شد حتما نباید میکامی کارگردان باشه تا اویل؛ اویل بشه. اگر چه در تمام این نسخه های مدرن اگر این گوشه و کنار اسامی تهیه کننده ها رو نگاه کنید اسم میکامی رو میبینید حتی اویل 6 \:
داستان رزیدنت اویل به نظر من با رولیشن 2 کاملا زنده شد و مشتاقانه منتظر ادامه داستانش در رولیشن 3 هستم Smile

اون فروش ده میلیونی برای فروش طولانی مدت و کلی اویل هفت برنامه ریزی شده مثلا برای ده یا بیست سال اینده.برای امسال فقط باید چهار میلیون میفروخت که با فاصله ناچیزی نتونست به این هدف برسه...البته نصفه نیمه موندن بازی هم روی این این کمبود فروش تاثیر زیادی داشت و احتمالا اگر هر دو دی ال سی منتشر شدند و خوب از اب دراومدند مخصوصا NAH ؛بازیکن ها برای این دی ال سی هم که شده بازی رو میخرن.

درسته ایول هفت از نظر منتقدان نمره قابل قبولی گرفت اما از نظر خیلی از طرفدارها قابل قبول نبود و اونا عقیده داشتن بهتر بود اسم این بازی رزیدنت ایول نبود و اینو میشه از این که بازی در اسیا و مخصوصا ژاپن فروش خوبی نداشت و اینکه مدت زمان زیادی در صدر پرفروش ترین بازی های نموند فهمید... در ضمن هنوز کپکام اعلام نکرده که بازی 4 میلیون فروش کرده و عدد 3.7 میلیون اخر رقم فروش ایول هفت بوده و در ضمن انتظار فروش 4 میلیون تا پایان ماه مارس بود که محقق نشد و خیلی ها و حتی بعضی از سایت های معتبر ایول هفت رو تا الان یک شکست تجاری برای کپکام میدونن ولی با dlc های جدیدی که از بازی منتشر میشه حتما فروش بالاتر خواهد رفت.
اما شینجی میکامی جزو محدود افرادی هست که به معنای واقعی میتونه رزیدنت ایول رو به اوج و ریشه ها برگردونه.
در ضمن ایول هفت بازی خیلی خوبیه اما انتظار من از ایول هفت یه چیز دیگه بود به همین دلیل بی صبرانه منتظر رولیشنز سه هستم .

23-09-2017, 11:47 PM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 3

تشکرها: 1
تشکر دریافتی: 11

مدال های دریافتی

وای یعنی برگرده که عالیییی میشه یکی از دوستان گفت بدون میکامیم اویل اویله عزیز نگاه کن 7 اصلا کلا داستانو عوض کرد دوربینو عوض کرد مدل زامبیا رو عوض کرد دیگه هیچ چیزی از رزیدنت اویل بجز شرکت سازنده ش و اسمش نمونده این بازی خوبیه ولی اویل نیست مث dmc devil may cry اونم خیلی از منتقدین امتیاز گرفت ولی چی؟دویل نبود باو این که هیچی اون حداقل بیشتر شبیه نسخه های قدیمیش بود اصن 7و بازی میکردم بنظرم الکی اسمشو گذاشتن اویل تا فروش بگیره انصافا من برای زیرو اچ دی ریمستر بیشتر هیجان داشتم تا اویل 7 چون از وقتی که گفتن شخصیتای اصلی نیستن قشنگ 80درصد امیدم رفت اینکه بتونن یه اویلی با داستان اویل بسازن که قشنگ باشه تونستن بازی بسازن که قشنگ بود ولی زیاد شبیه اویل نبود 
بهرحال بنظرم میکامی بیاد خیلی خوب میشه ولی ن بازم به عالیی قدیم چون همچی بازی که بخاطر میکامی نبود مثلا یکی از دوستان به نویسنده ام اشاره کرد الان بیشتر ضعف اویلای جدید داستانشه چون خیلی قشنگ نیستو مثلا استرس یا حس رمزوراز به ادم نمیده من هم 2و هم 1 رولیشنو بازی کردم والا چه عرض کنم بنظرم رولیشن و رولیشن 2 خیلی داستان خوبی نداشت مخصوصا 1 ولی تو 2 شخصیت پردازیشون برام جذاب بود یا دلم میخواست خواهر وسکر یکم چمیدونم اخلاقش مث وسکر باشه ولی نبود خب ولی بازم قشنگ بود رولیشن رو تو گیم پلی بیشتر دوست داشتم و رولیشن 2 رو تو شخصیت پردازی و داستان بیشتر دوست داشتم بنظرم رولیشن بیشتر خاصیتش اینه که شخصیتای که انگار فراموش شده بودنو برگردوند مثلا کلر که خیلی وقت بود تو بازیا نیومد جیلم اخیرا خیلی نقش مهمی نداشت بریم که کلا خیلی فراموش شد 
هروقت سازنده اویل 8 معلوم شد بهش التماس کنید خیلی گرافیکشو نبره بالا یکسایی که سیستمی مث من دارنم بتونن بازی کنن من هفتو بازی میکردم نسبت به گرافیکش زیاد افت فریم نداشت مث بتمن ارکام نایت نبود که با اینکه سیستمت بهش میخورد ولی خیلی افت داشت ولی بازم مجبور شدم گرافیکشو تا ته بیارم پایین تا بازی کنم
تا 8 بیاد با ریمسترا خوش بگذرونین دعا کنین اویل 2 ریمستر شه چون من هیچوقت درست حسابی نتونستم بازیش کنم مثلا یه وقت تا اینجا میرفتم خیلی بعدا ادامشو میرفتم بعد دوباره بعدا تمومش میکردم ریمستر بیاد موقع خوبیه برای درست حسابی تموم کردنشتصویر: images/smilies/biggrin.png

[عکس: albert_wesker_recvx_icon_by_legendarydra...3c5yy9.jpg]
شخصیت مورد علاقم:لیان
نسخه مورد علاقم:4/3
شخصیت منفی مورد علاقم:وسکر
08-01-2018, 05:54 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: behran s kennedy
کابر دائم
**
کاربر جدید

اعتبار: 2

تشکر دریافتی: 14

مدال های دریافتی

بله نظر همه دوستان محترمه ولی واقعیت چیز دیگه ای رو بیان میکنه.
شینجی میکامی درسته که در ساخت اویل ها با کپکام مشارکت نمیکنه ولی با این حال ازش پرسیده بودند:آیا روزی پروژه رزیدنت اویل 8  قبول خواهی کرد؟
و در جواب:بله شاید ...ممکن است...و این حرفایی هست توسط خودش زده شده.
بی انصافی نکنید بچه ها انصافا رزیدنت اویل 7 هم گیم پلی خوبی داره و هم گرافیک خوبی داره و هم داستان جالبی داره که پر از رمز و رازه که با DLC های بازی تکمیل میشه.شما وقتی اویل 7 رو با گرافیک 4K بازی کنی متوجه میشی که بازی چقد ظریف و بی نقص ساخته شده. ولی چون 70 درصد مردم از سیستم های قدیمی اسفاده میکنند از بازی تعریف بد میکنند...مثل این دوستان عزیزمون
درسته داستان بازی توش خبری از لیون و ادا و بقیه قهرمانان اویل نیست ولی خداییش سازنده ها اویل رو به ریشه برگردوندند چون بازی بقدری استرس و ترس و دلهره آوره که هیجان رو بیش از اندازه بالا میبره.
و در مورد این که دوربین بازی تغییر کرده اینم خودش یک نوآوریه ...آخه چقد باید اویل رو سوم شخص بازی کنیم نزدیک 13 ساله که دوربین بازی سوم شخصه بابا بسه دیگه خسته شدیم خداییش.
خلاصه از بحث اصلی خارج نشیم و در مورد فروش بازی اویل7 باید بگم که کپکام تونسته نزدیک 7 میلیون نسخه کسب کنه.
به هرحال ممنون از این موضوع
16-01-2018, 02:10 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 3

تشکر دریافتی: 11

مدال های دریافتی

من اصلا نگفتم که اویل 7 بده خدایی بازی خوبیه من با اینکه سیستم بدی دارم ولی با دیدن گرافیکش تو حالت 4K که تو نت میبینم حال میکنم ولی واقعا رزیدنت اویل نبود هرطوری حساب کنیم رزیدنت اویل اصلی درمورد شهر راکون و امبرلا و شخصیتایی مث جیل لیان کریس و .... بقین البته نسخه 4م خیلی ربطی به داستانای اصلی نداشت ولی بازم شخصیتا و حس ترس و معمای خودشو داشت اویل 7 تو حس ترس و معمایی خیلی خوب عمل کرد ولی مثلا داستان و شخصیت پردازی خیلی میتونست بهتر باشه گیم پلی بازیم خوب بود ولی تو این بازی خیلی گیم پلی نقش مهمی نداشت چون اصلا بنظرم تو اکشن بودن خیلی خوب عمل نکرد درسته بازی سبک ترس و بقا رو داره ولی واقعا قبول کنیم بنظرم 30درصد از جذابیت بازی های رزیدنت اویل بخاطر بخش اکشنشم بود وگرنه یه بازی ترس و بقا خشک و خالی انقد جذاب نمیشه بهرحال هرکی نظر خودشو داره بنظرمن تو اویل بودن خیلی خوب عمل نکرد ولی تو ترسناک بودن خیلییی خوب عمل کرد.واینکه من اصلا حتی یکذره ام به گرافیک بازی اهمیت نمیدم نمیدونم چرا من اصلا به گرافیک اهمیت نمیدم همیشه همینطوری بودم و بعضی وقتا بازیا رو خیلی کیفیت خوب بازی میکنم حالم یجوری میشه نمیدونم موشن بلورش و افکتاش یکم حالمو بد میکنه ولی خیلیم بیاد پایین حالم بد میشه من تا روزولیشن بالا باشه مشکلی با گرافیک ندارم این بهترین گرافیک رو تو کل سری اویل داشت ولی واقعام اگه از نظرت این ترسناک ترین اویله بدون خب اونموقع نمیتونستم اینهمه کار انجام بدن مثلا انقدر گرافیکشو بالا اوردن اونموقع که وی آر نداشتیم حتی یچیزی بود میتونستی بخری برای بازی موقع بازی بوی خون رو حس کنی انقد کار کردن که خیلی ترسناک بشه ولی خب تو زمان رزیدنت اویل 3 نمیتونستن از اینهمه تکنولوژی استفاده کنن که پس بنظرم اگه میگین اویل 7 از همه ترسناک تره به زمان ساخت بازیم دقت کنید

[عکس: albert_wesker_recvx_icon_by_legendarydra...3c5yy9.jpg]
شخصیت مورد علاقم:لیان
نسخه مورد علاقم:4/3
شخصیت منفی مورد علاقم:وسکر
16-01-2018, 08:36 PM
پاسخ
کابر دائم
**
کاربر جدید

اعتبار: 14

تشکرها: 37
تشکر دریافتی: 85

مدال های دریافتی

به نظرم این رویای هر رزیدنت بازیه که دوباره استاد میکامی در راس ساخت یک اویل جدید باشهتصویر: images/smilies/heart.png
رزیدنت7هم خوبی هایی داشت و بدی هایی مثلا نشونه گیری تاچند مرحله واقعا واسه ی ادم سخته تا جایی که ترجیح میدی فرار کنی از دست زامبی ها
اما مثلا معماهایی که پسر جوونه که اسمشو یادم نمی یاد (فک کنم جیک بود)تو اون قسمت تولد داشت واقعا جالب و جذاب بود
و درجواب اون دوست عزیزمون که گفته بود رزیدنت یعنی شهر راکون و امبرلا و جیل و لیان وکرس خوب هرچیزی یه شروعی داره شاید تو قسمت های بعدی کاراکتر های رزیدنت7 هم باشن
14-02-2018, 08:01 PM
پاسخ
کابر دائم
**
کاربر جدید

اعتبار: 2

تشکر دریافتی: 14

مدال های دریافتی

دوست عزیز باید بگم که شما وقتی اویل 5 رو بازی میکردی شخصیت های بازی واست غریبه نبودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه انصافا جواب بده بذار بقیه هم بدونن...
چون وقتی شما اویل 5 بازی میکردی شخصیت کریس برای مخاطب غریبه بود مخصوصا همکارش شیوا آلومر.
یا مثلا اویل 6 رو وقتی بازی میکردی شخصیت جیک و شری یا هلنا یا پیرز و یا کلی شخصیت های بازی که اولش برامون بطور کلی غریبه هستند.
پس نمیتونی بگی اویل 7 جز اویل ها نیست چون شما بخش های DLC بازی رو اصلا ندیدی یا بازی نکردی.
همونطور که در پست های قبلی گفتم داستان با DLC های بازی کامل میشه.چون شخصیت CHRIS REDFILD به بازی اضافه میشه.
درسته کارکتر اصلی اتان هست و کسی اونو نمیشناسه ولی من در سایتی خوندم که اتان یکی از مامورین مخفی کریس ردفیلد هست که هویتش شناسایی میشه و اونو با دستگیر کردن همسرش به داخل بازی میکشونه.
بازم شما یه سرچ بزنی داستان بازی بیشتر برات روشن میشه.
بازم ممنونم.
19-02-2018, 06:10 PM
پاسخ