انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
 • مشکل ثبت نام برطرف شد - لطفا کش مرورگر خود را خالی کنید

 • لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

 • تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

 • انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد


 
امتیاز دهید
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
معرفی جک بیکر
نویسنده پیام
ناظم انجمن
*****
ناظم انجمن

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 331
تاریخ عضویت: Jan 2017
اعتبار: 45

تشکرها: 315
تشکر دریافتی: 223


مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

جک بیکر...[عکس: attachment.php?aid=46]

نام به ژاپنی

ジ ャ ッ ク · ベ イ カ ー

تاریخ مرگ:
2017


نژاد / ملیت:

قفقازی / آمریکا

وضعیت:
مرده

جنسیت:
مرد

اولین حضور:

بازی Resident Evil 7


صداگذاران

Jack Brand
Kazuhiro Yamaji

برای مشاهده فایل پیوست لطفا یک نظر ارسال کنید !

10-02-2017, 07:03 PM
پاسخ
کاربر ویژه
****
کاربر ویژه

وضعيت : آفلاین
ارسال‌ها: 398
تاریخ عضویت: Feb 2017
اعتبار: 36

تشکرها: 38
تشکر دریافتی: 196


مدال های دریافتی
مدال نویسنده برترمدال برنده مسابقات اهریمن ساکن

" به خونواده خوش اومدی، پسر."

-جک بیکر خطاب به ایتان وینترزجک بیکر بزرگ خانواده بیکر در دالویِ لوئیزیانا بود. او همسر مارگارت بیکر و پدر زوئی و لوکاس بیکر بود. او و خانواده اش تحت کنترل ایولین پشت تمام آدم ربایی ها و قتل ها بین سالهای 2015 تا 2017 بودند.بیوگرافی

پیش از آلوده شدن:

چیز زیادی از جک بیکر پیش از آمدن ایولین مشخص نیست. در تصویری نشان می دهد که او سربازی در جنگ در آوریل سال 1980 بوده و در نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا خدمت می کرده است. سپس او صاحب مزرعه ای در حومه لوئیزیانا شد که احتمالا به او ارث رسیده بود. پس از آن با مارگارت بیکر ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نامهای لوکاس و زوئی شد.ملاقات با ایولین:

در اکتبر 2014 جک تصمیم گرفت تا به کمک لوکاس خانه و مزرعه را تقویت کند. چرا که پیش بینی شده بود که طوفانی در راه است. نتیجه طوفان خرابی خانه قدیمی و افتادن کشتی حمل بار در نهر کنار رودخانه بود. لوکاس کشتی حمل بار را پیدا کرد و به پدرش در مورد آن اطلاع داد. جک تصمیم گرفت تا صبح روز بعد چک کند و ببیند که آیا در آنجا کشتی هست.

بیکر ها میا وینترز و دختر بچه ای به نام ایولین را در کشتی یافتند و غافل از اینکه ایولین نوعی سلاح پیشرفته زیستی و میا محافظ او است، آن دو را به داخل املاک خود بردند. ایولین به محض اینکه بیدار شد، آنها را با قارچی که از خودش تولید می کرد، آلوده کرد و باعث جهشی درون بدن آنها شد. سپس با به دست گرفتن کنترل آنها، مجبورشان کرد تا او را به عنوان بخشی از خانواده خود بپذیرند. مارگارت اولین شخصی بود که نشانه های آلوده شدن در او ظاهر شد. به این صورت که توهماتی می دید و در حمام زیر لب با خود چیزهایی می گفت. یکبار وقتی زوئی به او نزدیک شد، او با هزارپایی که از گردنش بیرون آمد، به او حمله کرد. جک ظاهر شد و مارگارت را از پشت گرفت و به زوئی گفت تا طنابی از گاراژ بیاورد. وقتی زوئی برگشت جک نیز توسط قارچ ها پوشیده شد و سعی کرد مارگارت را زیر آب خفه کند. جک در اقدامی فداکارانه، باعث شد تا زوئی از دست ایولین فرار کند. پس از فرار زوئی، جک بلافاصله توجهش به لوکاس جلب شد و نتوانست جلوی خود را بگیرد و او را به اتاق قدیمی اش برد تا با ایولین ملاقات کند.تحت کترل ایولین:

جک و خانواده اش کاملا تحت کنترل ایولین در آمدند و عقل خود را از دست دادند. آنها دیگر دست از زندگی کشیدند، به طوری که هم محله ای های آنها خیال کردند که آنها مرده اند. بعدها نشانه هایی دیده شد که باعث پراکنده شدن شایعاتی مبنی بر اینکه املاک آنها جای خطرناکی است و کسی زنده از آن خارج نمی شود، شد. وقتی عقده خانواده ایولین بسط پیدا کرد، بیکر ها مامور ربودن مهاجرین و افراد بی خانمان برای گسترش خانواده شدند. جک مسئول کشتن، تشریح کردن و پوست کندن قربانیانی که به Molded تبدیل می شدند، بود و مارگارت از بدن آنها غذاهایی درست می کرد. زوئی تلاش می کرد با قربانیان ارتباط گیرد و به آنها کمک کند تا فرار کنند که این باعث طرد شدن او از جانب جک و خانواده شد.

در ژوئن 2017، تهیه کننده تلویزیونی، پیتر استریکلند، تیم تحقیقاتی مجموعه تمساح های فاضلاب را به خانه بیکرها برد و آنها توسط لوکاس و جک کشته شدند. در نهایت یکی از سه قربانی ربوده شده علی رغم مواجهه با جک و یکی از Molded ها توانست از خانه بگریزد.کـــابوس:

پس از تلاش نافرجام کلنسی برای فرار، جک او را گرفت و تا 5 صبح در زیرزمین حبس کرد و به او گفت تا با دوستان او که چندین Molded بودند، آشنا شود. وقتی مشخص شد که کلنسی به این راحتی ها تسلیم نمی شود، خودش حوالی ساعت 5 صبح مقابل او در آمد و در آخر تسلیم شد.اتاق خواب:

جک و مارگارت اتاق خواب خود را برای نگهداری از تنها عضو بازمانده از تیم تمساح های فاضلاب یعنی کلنسی جارویس گذاشتند و او را در آنجا زندانی کردند. طی دعوایی میان مارگارت و جک، مارگارت بارها به اتاق می آمد و کلنسی را آزار می داد. اما پیش از اینکه آسیب جدی به کلنسی وارد شود، جک به مارگارت گفت او را دوست دارد و این اذیت ها تمام شد.ورود ایتان:

در ماه بعد همسرِ میا، ایتان برای نجات همسرش به آنجا آمد. پس از اینکه ایتان میای شیطانی را به خیال خود کشت، جک ضربه ای به او زد و باعث بیهوشی او شد و سپس به عمارت منتقلش کرد. سپس او را در صندلی ای کنار میز ناهارخوری بست و سعی کرد به او تکه ها بدن قربانیان پیشین را بخوراند که اینکار یکی از روش های خانواده برای تبدیل قربانیان به Molded بود. وقتی ایتان از خوردن ممانعت کرد، مارگارت به عصبانیت از آنجا خارج شد و جک با چاقو ایتان را آزار داد. در همین حین پلیسی در عمارت را زد و این مانع وارد شدن ضربه مهلکی به ایتان شد. ایتان از این فرصت استفاده کرد و فرار کرد اما جک متوجه شد و به تعقیب او پرداخت و در این تعقیب و گریز بسیاری از وسایل خانه خودش را خراب کرد.

در نهایت ایتان توانست با پلیس از پشت پنجره صحبت کند و افسر پلیس او را قانع کرد تا به گاراژ برود. در گاراژ و هنگام صحبت ایتان با پلیس، جک از پشت با بیلی پلیس را کشت. ایتان از این فرصت استفاده کرد و سلاح پلیس را برداشت اما تیرها روی جک اثری نداشت. سپس او از روی میز سوئیچ خودرو را برداشت و با آن چندین بار به جک زد. با اینکه جک آسیب دیده بود، وارد ماشین شد و کنترل آن را به دست گرفت. سپس با سرعت به سمت تیرآهن های مقابل حرکت کرد تا ایتان را بکشد. ایتان سرش را پایین گرفت و نجات یافت. خودرو آتش گرفت. ایتان از ماشین پیاده شد و جک درون خودرو بود که خودرو منفجر شد. علی رغم انفجار و برخورد جک با تیرآهن ها، او زنده ماند و به سرعت بهبود یافت. سپس تفنگ ایتان را گرفت و به او گفت که او شاهد چیزی فوق العاده است و پس از آن تفنگ را در دهان خود گذاشت و شلیک کرد.دومین برخورد با ایتان:

کمی جلوتر نیز جک، ایتان را در حمام طبقه دوم شگفت زده کرد. سر او تقریبا بهبود یافته بود. او همچنین سومین نشان سرِ سگ را با خود به اتاق تشریح برد. چرا که می دانست ایتان به آن برای فرار نیاز دارد. پس از یک درگیری کوتاه، جک اره برقی بزرگی را برداشت و ایتان نیز یک اره برقی نرمال برداشت. آن دو به مبارزه مشغول شدند و در آخر ایتان با نابود کردن غده روی بدن جک، او را مغلوب کرد. قسمت بالاتنه بدن جک منفجر شد و تنها پایین تنه او ماند. با این حال پاهای او شروع به راه رفتن کرد و در نهایت افتاد و به ظاهر او مرد.نبرد آخر با ایتان و مرگ:

جک با از دست دادن نیمه بالایی بدنش جهش یافت و تبدیل به هیولای خزنده بسیار بزرگی شد که تمام تنش را چشم هایی پوشاندند و کاملا توسط ذات خبیث ایولین احاطه شد. وقتی ایتان میا و زوئی را نجات داد، با جک در اسکله رو در رو شد. جک بر سر زوئی فریاد می کشید و می گفت که چطور ضد او نقشه کشیده و اکنون ایتان این نقشه ها را می کشد. در طول مبارزه نیز جک ناله می کند و با گریه از مرگ مارگارت می گوید. همچنین یادآوری می کند که از کشته شدن مارگارت توسط ایتان با خبر است.

ایتان با از بین بردن چشم های جک باعث عقب نشینی او می شود. سپس از زیر آب می آید و ایتان را گیر می اندازد و چشم اصلی خود را در معرض دید می گذارد. ایتان چشم او را نابود می کند. جسد جک شروع به پوسیده شدن می کند. در این حین ایتان سعی می کند با زوئی و میا فرار کند اما جک بار دیگر او را به مبارزه می طلبد. زوئی به ایتان می گوید که از سرم بر علیه جک استفاده کند. ایتان سرم را به جک زده و بدن جک کاملا درهم می ریزد و او میمیرد.فـــرجــــــــام:

علی رغم مرگ جک، او بعدها در خواب ایتان دیده می شود. جک بخاطر کارهایش از ایتان عذرخواهی می کند و در اینجا برای ایتان روشن می شود که خانواده او بخاطر ایولین در هم پاشیده و آنها هرگز قصد آسیب رساندن به دیگران را نداشتند. جک توضیح می دهد که ایولین، کسی که آنها او را از کشتی نفکشی یافتند، آنها را با چیزی به نام "هدیه" آلوده کرده و به خانواده خودش تبدیل کرده است. پیش از اینکه ایتان از خواب بیدار شود، جک به او التماس می کند که او و خانواده اش را از ایولین نجات دهد.خصوصیات

پیش از رسیدن ایولین، جک مردی خانواده دار و خانواده دوست بود. هرچند نمی توانست با پسرش لوکاس رفتار مناسبی داشته باشد و یکبار بخاطر استفاده از تلفن همراهش بر سر میز شام، به او سیلی زد. تحت کنترل ایولین او به مردی سادیسمی که پوزخندی شیطانی داشت و با کوچکترین اتفاقی به شدت تحریک و عصبانی می شد، تبدیل گشت. او به شدت با پسر خود بد رفتار می کرد و حتی یکبار دست او را با چاقو زخمی کرد و لوکاس یادآوری کرد که این اولین بار نیست. جک حتی نسبت به همسرش مارگارت نیز بد رفتار شد و تهدید کرد که او را می زند. با این وجود حتی تحت کنترل ایولین هم او به خانواده اش بسیار اهمیت می داد. چون با اینکه زوئی از ابتدا کاملا بر علیه پدرش بود، او ایتان را سرزنش کرد که چرا زوئی را بر علیه او کرده بود. در مورد مرگ مارگارت نیز با اینکه کاملا جهش یافت، نشان داد که بسیار ناراحت است. در اتفاقی نادر در Bedroom جک با مارگارت سر اینکه کلنسی در خانه بود، دعوا کرد اما کمی بعد او از مارگارت عذرخواهی کرد و گفت که او را دوست دارد.

وقتی ایتان در خواب جک را دید، جک بخاطر اعمال خود و خانواده اش از او عذرخواهی کرد. سپس با ایولین همدردی کرد و گفت که تنها چیزی که او می خواهد یک خانواده است. سپس به ایتان التماس کرد تا خانواده اش را نجات دهد.توانایی ها

یکی از مزایای آلودگی جک، قدرت بسیار زیاد او بود که برای مردی با سن او کاملا عجیب و باورنکردنی است. او ایتان را از دیوار به سمت دیگر پرت کرد و دیوار کاملا خورد شد. سقف ماشین را از جا کند و کارهایی مشابه آن انجام داد.

احیای مجدد جک کاملا متفاوت با دیگر اعضای خانواده بیکر است. او دشمنی شکست ناپذیر و ثابت در طول بازی است. وقتی تیر به قلب و سر او برخورد می کند، تنها برای مدت زمان کوتاهی او را از پا می اندازد و پس از آن دوباره سرحال می شود. هرچند به طور موقت "می میرد" اما کمی بعد باز هم بر می خیزد. مثلا یکی از نمونه های مرگهای متوالی او: زیر ماشین رفتن های متوالی، برخورد با تیرآهن در ماشین، سوختن در ماشین، بودن در یک انفجار خودرو و در نهایت زدن گلوله ای در مغز خود به طوری که یک سوراخ درون جمجمه اش ایجاد شد. او همچنین با اینکه بدنش پس از نبرد او با ایتان به وسیله اره برقی نابود شد، مجددا زنده شد و به هیولایی تبدیل شد که تمام بدن آن را چشم هایی پوشانده بود و ایولین نیز کاملا او را تحت کنترل خود درآورد. تنها چیزی که او را از پای درآورد، سرم آنتی ویروس بود که او را به جک خوب بازگرداند.گیم پلی

بازی اصلی:

جک در حالت "قدم زنان" در بعضی مکان های عمارت، در دید بازیکن خواهد بود. او می تواند در این حضورها از جای بازیکن آگاه و یا ناآگاه باشد. با آسیب رساندن به او می توان کاری کرد که از حال برود اما پس از گذشت زمانی، باز بلند می شود.

جک اولین بار در عمارت دیده می شود، وقتی که بازیکن از خشکشویی می گذرد و به سمت هال می رود.

اگر در آبدارخانه جک به اندازه کافی به ایتان نزدیک شود، پای او را قطع می کند و جلوی او می ایستد و دارویی را مقابل او می گذارد تا فرصتی برای زنده ماندن داشته باشد. با برداشتن کلید و باز کردن قفل راه زیرزمینی، میتوان از او فرار کرد.

برای ملاقات دوم با ایتان، جک در حالت های Easy و Normal در حمام طبقه دوم و با برداشتن نشان سگ ظاهر می شود، حال آنکه در حالت Madhouse در طبقه دوم راه می رود.

وقتی از طبقه دوم به خشکشویی برگردید، جک همان کاری را با ایتان می کند که وقتی او برای برداشتن کلید آبدارخانه رفته بود.

جک هیچگاه در اتاق نشیمن و یا Processing Area ایتان را تعقیب نمی کند.

ایتان مبارزه ای اجباری با جک در سردخانه دارد. جک با قیچی آهن بری، فلزهای مقابل اره برقی را می برد و سپس اره برقی بر می دارد. پس از این مرحله و کشتنِ او تا اسکله دیگر او را نخواهید دید.کـــابوس:

در این DLC جک در ابتدا با ظاهر اولیه خود مبارزه می کند. در آخر با ظاهر خود در سردخانه یعنی با یک اره برقی می آید.دختران:

جک ایولین را از خرابه ها به اتاق خواب قدیمی لوکاس می برد. پس از آن جک جلوی مارگارت را هنگام حمله به زوئی می گیرد و به او می گوید تا طنابی بیاورد. وقتی زوئی برمی گردد، جک نیز سعی می کند تا به او حمله کند. اگر بازیکن نتواند به موقع در را با طنابی که زوئی آورده ببندد، جک او را می گیرد و مارگارت و جک او را برای ملاقات با ایولین می کشند و صحنه گیم اور با پیام "تو شکست خوردی" نمایش داده می شود.

اگر زوئی از راه گاراژ فرار کند، جک او را از ماشین بیرون می کشد و در حالیکه او را بخاطر بی ادبی با خواهرش سرزنش می کند، به او آسیب می زند و می گوید که نمیخواهد خشن رفتار کند. سپس پیامی نشان داده می شود که به بازیکن می گوید زوئی را از مسیر اشتباهی آورده است.نکات دیگر

جک در Banned Footage DLC ظاهر می شود. در Nightmare به عنوان باس پایانی و با ظاهر اره برقی که باید بازیکن او را بکشد تا نوار ویدئویی کامل شود. در Ethan Must Die نیز جسد او مقابل یکی از تله هاست تا بازیکن را از خطر تله ها آگاه سازد و تا کامل شدن این مد، بدنش آنجا می ماند.


[عکس: Terrasave.jpg]
07-07-2017, 01:57 AM
پاسخموضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی Alan Winter 0 1,619 07-07-2017, 02:37 AM
آخرین ارسال: Winter
  معرفی Andre Strickland Winter 0 1,205 07-07-2017, 02:23 AM
آخرین ارسال: Winter
  معرفی شخصیت های فرعی رزیدنت اویل 7 Winter 1 1,882 07-07-2017, 02:17 AM
آخرین ارسال: Winter
  معرفی Hoffman Winter 0 1,254 07-07-2017, 02:10 AM
آخرین ارسال: Winter
  معرفی مادربزرگ بیکر Winter 0 1,235 03-07-2017, 11:47 PM
آخرین ارسال: Winter
  معرفی مارگات بیکر leon s.kennedy 0 1,851 10-02-2017, 07:07 PM
آخرین ارسال: leon s.kennedyکاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان و 2 کاربر مهمان


انجمن های فارسی شیطان مقیم

انجمن سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن تنها انجمن رسمی Resident Evil در ایران بوده و سایت در ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت شده است.

مقالات، ترفند و کلوب داستان نویسی برای طرفداران این بازی

 

 • تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب و طرح قالب نزد انجمن رسمی شیطان مقیم محفوظ می باشد و کپی برداری از طرح قالب پیگرد قانونی دارد.