انجمن فارسی شیطان مقیم , رزیدنت اویل , دانلود بازی Resident Evil
  • بزودی امکانات جدیدی به انجمن اضافه خواهد شد

• لطفا قبل از فعالیت در انجمن اقدام به ثبت نام کنید تا تمامی امکانات قابل نمایش شود

• تنها انجمن رسمی سری بازی های ویدئویی اهریمن ساکن - Resident Evil

• انجمن فارسی شیطان مقیم هیچگونه کانال تلگرامی ندارد و نخواهد داشت - تمام فعالیت ها در انجمن می باشد

امتیاز دهید
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی سازی کامل رزیدنت اویل 3
نویسنده پیام
عضو انجمن
**
کاربر جدید

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 1

تشکرها: 0
تشکر دریافتی: 4

مدال های دریافتی

فارسی سازی کامل رزیدنت اویل 3
سلام به همه ی دوستداران شیطان مقیم 
من بازی رزیدنت اویل 2 رو دوبله و فارسی سازی کردم یعنی کل دیالوگ ها و کلیه اسناد و مدارک رو فارسی کردم و در اینترنت هم به رایگان منتشر کردم 
الان دارم روی نسخه سوم این بازی کار میکنم و تمام اسناد و مدارک و خاطرات رو فارسی کردم و در بازی قابل دسترسیه 
فقط یه موضوع رو نتونستم حل کنم و اینکه متن هایی که پایین صفحه نوشته میشه رو نتونستم فارسی کنم یعنی وقتی که مثلا یه در بسته ست و میخوای وارد بشی پایین صفحه مینویسه the door is lock
این ها رو هم میخوام فارسی کنم اما نیازمند به اینه که برای بازی یه فونت فارسی طراحی بشه 
از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارن و میتونن کمک کنن ممنون میشم در این تاپیک اعلام نمایند.
22-12-2017, 11:58 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: BIOHAZARD
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 5

تشکرها: 63
تشکر دریافتی: 32

مدال های دریافتی
مدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیم

RE: فارسی سازی کامل رزیدنت اویل 3
سلام 

بسیار خوبه، فقط لطف کن شما همین رزیدنت اویل 2 رو که میگید دوبله و یا زیرنویس کردی رو بفرست اینجا تا بچه ها دانلود کنن. مرسی
25-12-2017, 06:57 AM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 1

تشکرها: 0
تشکر دریافتی: 4

مدال های دریافتی

Heart  RE: فارسی سازی کامل رزیدنت اویل 3
(25-12-2017, 06:57 AM)'BIOHAZARD' نوشته:  سلام 

بسیار خوبه، فقط لطف کن شما همین رزیدنت اویل 2 رو که میگید دوبله و یا زیرنویس کردی رو بفرست اینجا تا بچه ها دانلود کنن. مرسی

سلام 
به ادمین محترم توضیح دادم در مورد نسخه دوم اینکه به دلیل اینکه ارائه ی نسخه 2 خیلی عجله ای شد و کاتسین ها از نظر دوبلاژ کیفیت مطلوبی نداشت به همین خاطر کاتسین ها رو حذف کردم و فقط نسخه ی لیان رو منتشر کردم 
لینک دانلود رزیدنت اویل 2 نسخه فارسی (نسخه لیان): 
http://cdn.par30dl.com/2017/Games/03-Mar...dl.com.rar

امیدوارم لذت ببرید

رام هکینگ بازی (هک فایل های بازی) 
ترجمه (به صورت شنیداری هم بتونید یه دیالوگ انگلیسی رو بشنوید و ترجمه کنید )
در تلگرام زمینه ی همکاریتون رو ذکر کنید
25-12-2017, 07:09 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: BIOHAZARD
کابر دائم
**
کاربر جدید

اعتبار: 2

تشکرها: 1
تشکر دریافتی: 13

مدال های دریافتی

یک ساله گذشته داداش...
نمیخوای بازی رو منتشر کنی؟؟؟
یا شاید نتونستین بازی رو فارسی سازی کنید...
من خودم اویل باز هستم...
توی اویل 3 هم رکورد دار هستم.
اگه پروژه فارسی سازی لغو شده بگید تا بیخودی منتظر نمونیم.
29-04-2018, 08:10 PM
پاسخ
 تشکر دریافتی: saman_aryan2012
ناظم انجمن
ناظم انجمن

اعتبار: 30

تشکرها: 164
تشکر دریافتی: 134

مدال های دریافتی
ناظم شایسته و منتخب انجمنمدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیممدال نویسنده برتر

(02-05-2018, 04:03 PM)a1987 نوشته:  مسخره کردین خودتونو...

با احترام صحبت کنید

[عکس: vy6nbyidycjry5nea27w.gif]
02-05-2018, 10:35 PM
پاسخ
کابر دائم
**
کاربر جدید

اعتبار: 2

تشکرها: 1
تشکر دریافتی: 13

مدال های دریافتی

یه تایپیک الکی زدید که معلوم نیست چی ب چیه...
اصلا این آقایی ک میگه من اویل 2 رو فارسی سازی کردم داره دروغ میگه...چون من اواخر سال 94 همین نسخه رو از سایت:bazi tarsnak دانلود کردم و اسمی از این آقای امیر آریا ندیدم.بعد این آقا معلوم نیست از کجا پیداش شده ادعاشم میشه...
کاره خوبی نیست داش...دروغ نگید زشته.با این کارا به جایی نمیرسید.......و در آخر باید به دوستان این سایت بگم که شما هم الکی منتظر این سیاه کاری ها نمونید.
ناظم انجمن هم ک سر هیچ و پیچ به من اخطار میده......انصافا من فش یا بد دهنی کردم که به من اخطار میدی.آقای ناظم من ب این سایت ارادت ویژه دارم خودتونم میدونید
06-05-2018, 04:03 PM
پاسخ
ناظم انجمن
ناظم انجمن

اعتبار: 30

تشکرها: 164
تشکر دریافتی: 134

مدال های دریافتی
ناظم شایسته و منتخب انجمنمدال کاربر دائمی انجمن های شیطان مقیممدال نویسنده برتر

(06-05-2018, 04:03 PM)a1987 نوشته:  یه تایپیک الکی زدید که معلوم نیست چی ب چیه...
اصلا این آقایی ک میگه من اویل 2 رو فارسی سازی کردم داره دروغ میگه...چون من اواخر سال 94 همین نسخه رو از سایت:bazi tarsnak دانلود کردم و اسمی از این آقای امیر آریا ندیدم.بعد این آقا معلوم نیست از کجا پیداش شده ادعاشم میشه...
کاره خوبی نیست داش...دروغ نگید زشته.با این کارا به جایی نمیرسید.......و در آخر باید به دوستان این سایت بگم که شما هم الکی منتظر این سیاه کاری ها نمونید.
ناظم انجمن هم ک سر هیچ و پیچ به من اخطار میده......انصافا من فش یا بد دهنی کردم که به من اخطار میدی.آقای ناظم من ب این سایت ارادت ویژه دارم خودتونم میدونید

سلام
در سته دوست عزیز شما بد دهنی نکردید و فش هم ندادید ولی شما اگه قوانین سایت رو مرور کنید نوشته که کلمات تمسخر آمیز استفاده نکنید هر مشکلی دارید هم دارید با احترام بگید
در همین جا هم به کسی که این تاپیک رو زده دروغ گو گفتین
در ضمن این اخطار شما به مدت یک هفته است

[عکس: vy6nbyidycjry5nea27w.gif]
09-05-2018, 10:20 PM
پاسخ
عضو انجمن
**
کاربر جدید

اعتبار: 3

تشکرها: 75
تشکر دریافتی: 8

مدال های دریافتی

(22-12-2017, 11:58 PM)'myclick' نوشته:  سلام به همه ی دوستداران شیطان مقیم 
من بازی رزیدنت اویل 2 رو دوبله و فارسی سازی کردم یعنی کل دیالوگ ها و کلیه اسناد و مدارک رو فارسی کردم و در اینترنت هم به رایگان منتشر کردم 
الان دارم روی نسخه سوم این بازی کار میکنم و تمام اسناد و مدارک و خاطرات رو فارسی کردم و در بازی قابل دسترسیه 
فقط یه موضوع رو نتونستم حل کنم و اینکه متن هایی که پایین صفحه نوشته میشه رو نتونستم فارسی کنم یعنی وقتی که مثلا یه در بسته ست و میخوای وارد بشی پایین صفحه مینویسه the door is lock
این ها رو هم میخوام فارسی کنم اما نیازمند به اینه که برای بازی یه فونت فارسی طراحی بشه 
از دوستانی که در این زمینه فعالیت دارن و میتونن کمک کنن ممنون میشم در این تاپیک اعلام نمایند.

دادش خسته نباشی اگه میشه رزیدنت اویل 1 رو هم زیرنویس یا دوبله کنی ممنون میشم فکر نکنم دیالوگ زیادی داشته باشه البته نسخه قدیمیش (نسخه ریمسترش دیالوگ های بیشتری داره که نیاز به وقت دقت زیادی داره)

افسوس که نامه جوانی طی شد
                                                      وان تازه بهار زندگانی دی شد
حالی که ورا نام جوانی گفتند
                                                      معلوم نشد کی آمدو کی شد!

حکیم عمر خیام
22-05-2018, 01:52 PM
پاسخ